اهنگ مخدر دروازه جهنم

به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفته پنجم لیگ برتر ایران سه شنبه این هفته با برگزاری سه دیدار آغاز می شود. در یکی از حساس ترین دیدارها دو تیم فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر و از ساعت 19:05 دقیقه رودرروی هم صف آرایی می کنند. جدالی که برای هر دو مربی که دست بر قضا کروات هم هستند؛ حیاتی است. هر دو در عطش کسب اولین برد به سر می برند و اگر این اتفاق نیفتد؛ بدون شک مشکلات جدی تری برایشان حاصل خواهد شد و حتی ممکن است جایگاه خود را روی نیمکت های تیمشان با خطرات بسیار جدی مواجه کند. موقعیت: در حال حاضر پرسپولیس با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی حضور دارد و هر نتیجه ای غیر از برد، آن ها را سر جای خود نگه می دارد. در طرف مقابل فولاد هم در پی این است تا در سومین بازی خانگی خود به اولین پیروزی فصلش دست پیدا کند. شاگردان دراگان اسکوچیچ در صورت پیروزی می توانند حتی رتبه خود را تک رقمی کنند و البته باختشان می تواند جای آن هارا با سرخ های تهرانی در قعر جدول عوض کند. ستاره: با رفتن سروش رفیعی
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) فارس نوشت: آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در تفسیر نمونه ذیل آیات 43 و 44 سوره مبارکه «حجر» به تعداد درب‌های جهنم و دلایل تعدد آن اشاره کرده است که متن آن در ادامه می‌آید؛بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ«وَ إِنَّ جَهَنَّمَ لَمَوْعِدُهُمْ أَجْمَعِینَ * لَها سَبْعَةُ أَبْواب لِکُلِّ باب مِنْهُمْ جُزْءٌ مَقْسُومٌ؛ و دوزخ، میعادگاه همه آنها (گمراهان) است. هفت در دارد و براى هر درى، گروه معینى از آنها تقسیم شده‌اند». (حجر/ 43 و 44)خداوند در قرآن، صریح‌ترین تهدیدهاى خود را متوجه پیروان شیطان کرده مى‌گوید: «جهنم میعادگاه همه آنها است» (وَ إِنَّ جَهَنَّمَ لَمَوْعِدُهُمْ أَجْمَعِینَ).گمان نکنند که آنها از چنگال مجازات مى‌توانند فرار کنند، و یا به حساب آنها رسیدگى نمى‌شود، حساب همه آنها یک جا و در یک محل رسیدگى خواهد شد.«همان دوزخى که هفت در دارد، و براى هر درى گروهى از پیروان شیطان تقسیم شده‌اند» (لَها سَبْعَةُ أَبْواب لِکُلِّ باب مِنْهُمْ جُزْءٌ مَقْسُومٌ).این در، در حقیقت
ورزشگاه آزادی تنها دو هزار نفر را در خود جای داده است. به گزارش ایلنا، تیمهای ملی ایران و سیرالئون در دیداری دوستانه تا دقایقی دیگر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. دیداری که به نوعی اولین بازی تدارکاتی تیم ملی در راه جام جهانی هم خواهد بود. علی رغم رایگان بودن این مسابقه و تعطیلی مدارس به دلیل روزهای منتهی به پایان سال شمسی، انتظار می رفت تماشاگران بیشتری در ورزشگاه حضور داشته باشد اما حدود 2000 هزار نفر خود را به ورزشگاه رسانده اند تا بازی دوستانه تیم ملی را ملاحظه کنند. این در حالی است که 5 روز قبل در بازی استقلال و العین در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بیش از 80 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند و عده زیادی هم پشت درهای بسته ماندند.
وبسایت ساعت 24: براساس اعتقادات مذهبی در اغلب ادیان به جهنم و مجازات پس از مرگ به دلیل گناهان دنیوی اشاره شده است. اینکه اگر در زندگی دنیوی خود به گناه مشغول شوید به جهنم خواهید رفت اما موجب شده برخی در دنیا به دنبال جهنم بگردند.برخی از این گروه از افراد در ادیان مختلف و مذاهب باستانی مکان هایی را به عنوان محل اتصال جهنم و دنیا و یا دروازه های جهنم معرفی کرده اند و معتقدند که دروازه جهنم را یافته اند.البته برخی این مناطق مناطقی طبیعی و دیدین هستند و برخی مناطقی ساخته شده به دست انسان.آتش فشان ماسایا:در حالی که مردم بومی نیکاراگوئه باور داشتند که دهانه ی آتش فشان میزبان یک جادوگر و یا حتی یک موجود خداگونه بوده است ولی کاشفان اسپانیایی به این نتیجه رسیدند که این آتش فشان ورودی دروازه ی جهنم بوده است. اعتقاد به جهنمی بودن این مکان چنان بالا بود که در سال ۱۵۲۹ یک راهب به نام فرانسیسکا دو بوبادیلا با یک صلیب بسیار بزرگ به دهانه ی این آتش فشان رفت تا شیطان را از آنجا دور کند.
صاحب‌خبر - صراط:  امروزه با گسترش شبکه اینترنت، در کنار منافع مختلف آن، ما شاهد افزایش نگرانی‌های والدین و کارشناسان و متخصصان در مورد آثار سوء مختلف این رسانه نوین هستیم. آنان معتقدند، با وجود میلیون‌ها پایگاه مربوط به سکس مجازی، پورنوگرافی، سرقت، قتل‌های زنجیره‌ای، بمب گذاری، تروریسم، جعل و فریبکاری، هک، جاسوسی و ردیابی اطلاعات خصوصی افراد، آیا حمایت حامیان آزادی شبکه از برنامه‌های فیلترینگ، نشانگر ابعاد این تهدید جهانی نیست؟ و یا همان طور که نویسنده می‌گوید، آیا امروز شبکه اینترنت به دروازه دیگری از جهنم تبدیل نشده است؟ سازمان‌های مسیحی، حامیان سانسور، مروجان اصول اخلاقی و سایر حمایت‌کنندگان از «ارزش‌های خانوادگی» سال‌هاست که در مورد قدرت مخرب شبکه اینترنت در تضعیف اصول و مبانی اخلاقی جوامع، هشدار می‌دهند. به ویژه به دلیل وجود سایت‌های
صاحب‌خبر - به گزارش شفاف: همه ما باور داریم که بعد از مرگ دنیایی وجود دارد که گناهکاران را به آنجا منتقل می‌کنند و عذاب می‌دهند، جهانی که فقط گناهکاران به آنجا تبعید می شوند. در گذشته برخی از ادیان و قبیله‌ها بودند که باور داشتند این جهان عذاب از طریق دروازه‌های مستقیم به زمین متصل می‌شود.
صاحب‌خبر - به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، همه ما باور داریم که بعد از مرگ دنیایی وجود دارد که گناهکاران را به آنجا منتقل می‌کنند و عذاب می‌دهند، جهانی که فقط گناهکاران به آنجا تبعید می شوند. در گذشته برخی از ادیان و قبیله‌ها بودند که باور داشتند این جهان عذاب از طریق دروازه‌های مستقیم به زمین متصل می‌شود.
صاحب‌خبر - به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، همه ما باور داریم که بعد از مرگ دنیایی وجود دارد که گناهکاران را به آنجا منتقل می‌کنند و عذاب می‌دهند، جهانی که فقط گناهکاران به آنجا تبعید می شوند. در گذشته برخی از ادیان و قبیله‌ها بودند که باور داشتند این جهان عذاب از طریق دروازه‌های مستقیم به زمین متصل می‌شود.

دانلود قانونی سریال دل
۰۵:۱۷:۲۵, ۱۵ دی ۱۳۹۸
معرفی وب سایت سریال هیولا
۰۰:۰۰:۰۰, ۲۶ شهریور ۱۳۹۸