تیتراژ انتهایی سریال «چرخ فلک» با صدای سالار عقیلی + صوت

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش ایلنا، مجموعه اپیزودیک «چرخ فلک» به تهیه‌کنندگی مجید مولایی، ۱۲ داستان مجزا دارد که در ۲۸ قسمت به روی آنتن شبکه یک می‌رود. عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم‌پور و احسان عبدی‌پور، کارگردانان این مجموعه تلویزیونی هستند که از شنبه تا سه‌شنبه پخش می‌شود.

 تیتراژ پایانی این مجموعه با عنوان «چرخ فلک» و با صدای سالار عقیلی به روی آنتن رفته است که سیدعبدالجبار موسوی شعر این آهنگ را سروده است.

برخی از داستان‌های مجموعه تلویزیونی «چرخ فلک» دو قسمتی و بعضی داستان‌ها سه قسمتی هستند. تصویربرداری این سریال از ۲۶ بهمن سال قبل آغاز شده است و همچنان ادامه دارد و تا روزهای پایانی پخش آن از شبکه یک ضبط ادامه خواهد داشت. این مجموعه تلویزیونی تقریباً ۱۰۰ بازیگر اصلی و فرعی دارد که با توجه به هر اپیزود و داستان، بازیگران اصلی و فرعی آنجابه جا می‌شوند.

لیلا اوتادی، بهناز جعفری، فتانه ملک محمدی، عباس غزالی، مینا جعفرزاده،‌‌ رها خدایاری، مهسا کاشف، نیلوفر داوری، نکیسا نعمت‌نژاد، محمدرضا زحمت کش، ابوالفضل طهرابی، اندیشه فولادوند، فاطمه مرتاضی، لاله صبوری، احسان امانی، مرتضی کاظمی، سهیلا جوادی، مهزاد عظیمی، مریم شفیعی، مرتضی علی آبادی، مریم بوبانی و... از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «چرخ فلک» ایفای نقش کرده‌اند.

این سریال از شنبه تا سه‌شنبه هر شب رأس ساعت ۲۲: ۲۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.