ویدیوی روایت محمد اصفهانی از هشت سال خانه نشینیویدیوی داعش درباره منفجر کردن دوباره ترکیهویدیوی دیدنی از تلاش برای شکار ناموس کفتار!

گردآوری پورتال رهتا : ویدیوی روایت محمد اصفهانی از هشت سال خانه نشینی / ویدیوی داعش درباره منفجر کردن دوباره ترکیه / ویدیوی دیدنی از تلاش برای شکار ناموس کفتار!«به اضافه /#»، بسته ویدئویی «/#» است که برای دویست و سی‌ و سومین روز منتشر می‎‌شود؛ بسته‌ای که روایتی از متن و حاشیه سیاست، اقتصاد، فرهنگ و ورزش با لحنی متفاوت است و سوژه‌های مختلف با تکیه بر فیلم، صوت و تصاویری که دیده‌ و ندیده‌اید، در قالبی تازه و بدیع در «/#» عرضه می‌شود.

«به اضافه /#»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی رأس ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان روی خروجی «/#»‌ قرار می‌گیرد؛ بسته‌ای که با همراهی شما و نظریات سازنده‌تان و تصاویر و ویدیوهای جذابی که ارسال می‌کنید، برای عموم مخاطبان جذاب‌تر خواهد شد.

در دویست‌و سی و سومین «به اضافه /#»، ویدیوی شگفتی قطری ها از دختران ربات ساز ایرانی / سیسی، جزایر مصر را به ملک سلمان بخشید! / عربستان جنوب شرق آسیا را به آتش می‌کشد؛  از ویدیوهای انفجار هند تا آموزش داعشی‌های اندونزی / ویدیوی روایت محمد اصفهانی از هشت سال خانه نشینی / ویدیوی داعش درباره منفجر کردن دوباره ترکیه / ویدیوی دیدنی از تلاش برای شکار ناموس کفتار!
ویدیوی روایت محمد اصفهانی از هشت سال خانه نشینی / ویدیوی داعش درباره منفجر کردن دوباره ترکیه / ویدیوی دیدنی از تلاش برای شکار ناموس کفتار!ویدئو با کیفیت پایین برای پخش قرار داده می‌شود؛ اما می‌توانید نسخه‌های با کیفیت و حجم بالاتر در دو سطح متوسط و بالا را دانلود و تماشا کنید. ذکر این نکته ضروری است، با توجه به نامفهوم بودن متن آیتم‌های مختلف این بسته تصویری، برای آن گروه از مخاطبان که ‌سرعت اینترنت پایینی دارند‌، فایل صوتی بسته نیز قرار داده می‌شود.
ضمن تشکر از مخاطبان بسته ویدئویی /# که با نظریاتشان، ما را در بهبود همراهی کردند، برای ارسال اخبار، ویدیوها، صوت‌ها و تصاویر ویژه این مجموعه ویدئویی، می‌توانید با ایمیل plus@tabnak.ir در تماس باشید.

ویدئو با کیفیت پایین برای پخش قرار داده می‌شود؛ اما می‌توانید نسخه‌های با کیفیت و حجم بالاتر در دو سطح متوسط و بالا را دانلود و تماشا کنید. ذکر این نکته ضروری است، با توجه به نامفهوم بودن متن آیتم‌های مختلف این بسته تصویری، برای آن گروه از مخاطبان که ‌سرعت اینترنت پایینی دارند‌، فایل صوتی بسته نیز قرار داده می‌شود.

دانلود با کیفیت پاییـن