انصراف سجاد مردانی در نیمه‌نهایی پایان کار سجاد با نشان برنز

گردآوری پورتال رهتا :

سجاد مردانی برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی با صلاحدید کادرفنی از ادامه مبارزات انصراف داد تا برای شرکت در تورنمنت آزاد اسپانیا به بهبودی کامل برسد.

به گزارش ایلنا، چهارمین و آخرین روز از مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی(G2) در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر «بن» آلمان در حال برگزاری است که سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن کشورمان که پس از یکدور استراحت و دو پیروزی مقابل «پیوتر هاتوسکی» از لهستان (راند طلایی) و «یوری کریچنکو» از روسیه (5 بر 4) به مرحله نیمه نهایی راه یافته بود به دلیل کشیدگی پا و جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی با صلاح‌دید کادرفنی از حضور در مبارزه مرحله نیمه‌نهایی وزن 87+کیلوگرم، انصراف داد تا برای شرکت در تورنمنت آزاد اسپانیا به بهبودی کامل برسد.

بدین ترتیب سجاد مردانی در این رقابت‌ها به مدال برنز دست یافت و 7.2 امتیاز به اندوخته‌هایش در رنکینگ المپیکی اضافه کرد.

تیم ملی تکواندوی کشورمان در این مسابقات با ترکیب عاشورزاده، خدابخشی و مردانی به مصاف رقبایش رفت که موفق به کسب 2 مدال برنز (خدابخشی و مردانی) شد.

هوگوپوشان کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن 63-کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 87-کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+کیلوگرم، ظهر فردا آلمان را به مقصد «مادرید» اسپانیا ترک خواهند کرد و پس از برپایی اردوی مشترک 2 روزه با تیم ملی تکواندوی اسپانیا(24 و 25فروردین‌ماه) به شهر «کاستلین» این کشور می‌روند تا در تورنمنت آزاد اسپانیا شرکت کنند.

هدایت تیم ملی تکواندو در این‌ پیکارها بر عهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهرداد یوسفی بعنوان مربی است. همچنین غلامحسن ذوالقدری به عنوان سرپرست تیم و سعید مطوری‌نژاد بعنوان پزشک در کنار تیم حضور دارند.

مبارزات تکواندوکاران در تورنمنت آزاد اسپانیا، یکشنبه (29 فروردین‌ماه) به مدت یک روز برگزار می‌شود.

تورنمنت آزاد اسپانیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز این رقابت‌ها به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز تعلق خواهد گرفت.