انیمیشن «میرزا بلد» به تلویزیون می‌آید

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش /#، انیمیشن «میرزا بلد» از تولیدات خانه پویانمایی انقلاب اسلامی در 30 قسمت 15 دقیقه‌ای برای پخش از تلویزیون آماده نمایش شد. تولید این مجموعه انیمیشن که در 2 سری آماده شده است از سال 90 آغاز و تا پایان سال 94 به طول انجامیده است.

کارگردانی سری اول این انیمیشن بر عهده امیرحسین صالحی و الهام مرتضوی بود و کارگردانی سری دوم «میرزابلد» را امیرحسین صالحی به تنهایی بر عهده دارد. این اثر در قالب طنز به موضوعات روز نوجوانان و جوانان پرداخته است.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: خالخالی در رویارویی با شرایط جدید و تصمیم گیری زودهنگام مشکلات جدیدی را تجربه می‌‌کند. استودیو انیمیشن بلوط تهیه‌کنندگی انیمیشن «میرزا بلد» را عهده‌دار است.

عوامل این انیمیشن عبارتند از: نویسندگان: فرشید مهیار، مهدی باتقوا ، محبوبه نوابی، طراحان: فریناز سلیمانی، تیدا پیکانی، غزاله قدیری، محمد یوسفی، رسول احمدی، متحرک سازی: سمیه نیلی، بهاره بحرینیان، ریحانه بصیری‌، محبوبه عمیدی، الناز زادباقر، صداگذار: اکبر جعفریان، مدیر دوبلاژ: محمدرضا صولتی، موسیقی: فرهاد صفار، کامپوزیت و رندر‌: ابراهیم شمس، مدیر تولید : فرشید مهیار.

انتهای پیام