تغییرات جدید در جدول پخش شبکه سه سیما

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری /# از روابط عمومی رسانه ملی، جعفر عبدالملکی با بیان اینکه یکی از جذابیت‌های شبکه سه سیما، پخش مسابقات فوتبالی است که مورد اقبال عموم مردم به‌ویژه جوانان قرار دارد، اظهار کرد: فوتبال با ذائقه جوانان ما عجین شده است و بر همین اساس شبکه سه طی جلسات مختلف آسیب‌شناسی در خصوص طراحی جدول پخش به‌ویژه پخش برنامه‌های فوتبال که مخاطبان زیادی دارند و با هماهنگی شورای تخصصی ورزش رسانه ملی و همفکری کارشناسان ورزش تغییراتی در پخش فوتبال‌های داخلی و خارجی لحاظ کرده و تدابیر جدیدی به کار گرفته شد.

قائم‌مقام شبکه سه تأکید کرد: با توجه به اینکه شبکه سه شبکه تخصصی ورزش است و عمده مسابقات فوتبال را پوشش می‌دهد بر همین اساس در پخش رقابت‌های باشگاه‌های جهان اولویت شبکه سه پخش مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر انگلیس، لیگ اسپانیا، لیگ ایتالیا، لیگ فرانسه، لیگ اروپا، سوپر کاپ‌های اروپا، ایتالیا، انگلیس، اسپانیا، آلمان، فرانسه و حتی لیگ‌های آمریکای‌جنوبی مانند برزیل و آرژانتین و جام باشگاه‌های جهان خواهد بود.

عبدالملکی اضافه کرد: در بخش بازی‌های ملی، پخش بازی‌های دوستانه، جام کنفدراسیون‌ها، مقدماتی المپیک 2020 و جام ملت‌های آمریکای‌جنوبی مدنظر شبکه سه است و در بخش رقابت‌های باشگاهی نیز اولویت با مسابقات لیگ قهرمانان اروپاست.

قائم‌مقام شبکه سه به معرفی عمده‌ترین تیم‌های فوتبال پرطرفدار در ایران و سیاست‌های جدید این شبکه برای پخش آن‌ها اشاره کرد و گفت: باشگاه‌های بارسلونا، رئال مادرید در لالیگای اسپانیا، منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، آرسنال و برایتون در فوتبال جزیره و تیم‌های بایرن‌مونیخ و دورتموند در بوندسلیگای آلمان پرطرفدارترین تیم‌های خارجی در کشور هستند و به نحوی برنامه‌ریزی کردیم که فوتبال تیم‌های پرطرفدار در داخل کشور پوشش داده شوند.

عبدالملکی تصریح کرد: شبکه سه در اولویت پخش فوتبال تیم‌های پرطرفدار جهان در گام نخست به ذائقه جوانان ایرانی توجه جدی دارد تا فوتبال این تیم‌ها به‌صورت صددرصد پوشش داده شود و اگر تداخلی در جدول پخش این مسابقات وجود داشته باشد با کمک شبکه ورزش این مسابقات به‌صورت زنده روی آنتن رسانه ملی خواهند رفت.

قائم‌مقام شبکه سه با بیان اینکه پخش مسابقات فوتبال تیم‌هایی که در آن‌ها از بازیکنان لژیونر ایرانی استفاده می‌کنند در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است گفت: در گام دوم به نحوی برنامه‌ریزی کردیم که با کمترین مشکلات فنی و اقتصادی، عمده مسابقات فوتبال باشگاه‌های پرطرفدار اروپایی را برای مخاطبان داخل کشور پخش کنیم.

عبدالملکی افزود: با توجه به اینکه شبکه سه موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی را پوشش می‌دهد برای پخش مسابقات ورزشی به‌ویژه فوتبال داخلی و خارجی تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شده است.

انتهای پیام/4072/