آخرین جزئیات ساخت «هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» پوران درخشنده

گردآوری پورتال رهتا :

پوران درخشنده در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری /# درباره آخرین جزئیات ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود گفت: در حال حاضر سینمای ایران درگیر ساخت در شبکه نمایش خانگی شده و بسیاری از هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون در پروژه‌های مختلف مشغول بازی هستند که کمی برای ساخت فیلم ما را دچار مشکل کرده است.

وی افزود: فیلمنامه «هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» پس از تحقیقات میدانی، کارشناسی و کتابخانه‌ای آماده است، مجوز ساخت آن صادر شده اما در انتظار شرایط مناسب‌تری هستیم تا ساخت این فیلم را آغاز کنیم.

به گفته این کارگردان، پیش‌تولید این فیلم سینمایی به طور جدی شروع نشده، اما اقداماتی صورت گرفته است و تلاش داریم تا هر چه سریع‌تر تولید «هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» را قبل از جشنواره فیلم فجر آغاز کنیم.

درخشنده پیش از این گفته بود: قبل از اینکه فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» را بسازم، قصد داشتم «پسرها گریه نمی‌کنند» را تولید کنم که شرایط آن مهیا نشد، اما با توجه به درخواست‌های مخاطبان، می‌دانستم باید حتماً برای موضوع تجاوز کاری انجام دهم، چرا که این مسئله پس از نمایش فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» از طریق افراد مختلفی که به نحوی مورد تعرض قرار گرفته بودند، بار سنگینی را روی دوش من قرار داد.

جدیدترین فیلم پوران درخشنده قرار است که در ژانر اجتماعی و با یکی از حساس‌ترین موضوعات روز جامعه به تولید برسد.

«هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» فیلمی از پوران درخشنده بوده که در اکران عید فطر سال ۱۳۹۲ به اکران درآمد. این فیلم درباره آزار جنسی کودکان دختر و تعرض به اطفال خردسال بود که با استقبال مخاطبان سینما همراه بوده است.

انتهای پیام/4072/4073/