تقویت نظام از مشخصه‌های خبرنگار تراز انقلاب استرونمایی از نسخه جدید سایت خبرگزاری /# در آینده نزدیک

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری /#، حسن کربلایی بعد‌از‌ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در این رسانه برگزار شد، تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ترویج ارزش‌های والای انقلاب را از مشخصه‌های خبرنگار تراز انقلاب دانست.

وی با اشاره به دیدار اخیر مدیران ارشد رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی با آیت‌الله سید احمد خاتمی گفت: در دیداری که با آیت‌الله خاتمی داشتیم، ایشان به ویژگی‌های یک خبرنگار متعهد و در تراز انقلاب اشاره کردند که از جمله آنها می‌توان به صداقت، مستندگویی، امانتداری و ... اشاره کرد.

مدیرعامل خبرگزاری /# رعایت انصاف در نقد افراد و سازمان‌ها و همچنین انقلابی بودن را از دیگر مؤلفه‌های مورد اشاره امام جمعه موقت تهران برشمرد و تأکید کرد: خبرنگاری که در نظام مقدس جمهوری اسلامی قلم می‌زند باید مطالبش در راستای حفظ ارزش‌ها و ترویج آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد.

کربلایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، ایام دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: یقیناً امنیت و اقتداری که امروز در کشورمان شاهد آن هستیم، حاصل ایثار و فداکاری شهدای بزرگواری است که با تقدیم جان خود آن را برای همه به ارمغان آوردند، پس خبرنگاران با توجه به جایگاه حساس شغلی‌شان باید با قلمشان پاسدار خون شهیدان بوده و در ترویج اهداف عالی /#ن تلاش کنند.

وی با اشاره به اقداماتی که اخیراً در خبرگزاری /# صورت گرفته است از رونمایی از نسخه جدید سایت این خبرگزاری در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته به‌زودی شاهد رونمایی از نسخه جدید سایت خبرگزاری /# باشیم.

کربلایی از خبرنگاران خبرگزاری /# خواست تا بیش از گذشته در راستای رسالت خویش که همانا اطلاع‌رسانی صادقانه و پیگیری منافع و خواسته‌های مردم از مسئولان است، گام بردارند.

مدیرعامل خبرگزاری /# تأکید کرد: همان‌طور که پیش از این نیز اعلام کرده‌ایم، خبرگزاری /# تریبونی برای اندیشمندان متعهد و استادان فرهیخته دانشگاهی خواهد بود تا با هم‌افزایی با /#ن زمینه رشد و تعالی جامعه اسلامی بیش از پیش فراهم شود.

کربلایی در خاتمه خاطرنشان کرد: قطعاً خبرنگاران ساعی و پرتلاش خبرگزاری /# بیش از پیش تلاش خواهند کرد تا خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف را به اطلاع مردم رسانده و همین‌طور صدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.

انتهای پیام/4072/4031/