گفتگوی عوامل سریال پدر با مخاطبان

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری /#، عوامل تولید و بازیگران سریال «پدر» فردا با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان در اداره کل روابط عمومی صدا و سیما، به سؤالات /#ن درباره این مجموعه پاسخ می‌دهند.

علاقه‌مندان به گفت‌و‌گو با کارگردان، نویسنده و بازیگران این مجموعه می‌توانند شنبه بیستم مردادماه از ساعت 16 تا 18 در تماس با تلفن 162 به طور مستقیم با حامد عنقا نویسنده، بهرنگ توفیقی کارگردان و بازیگران اصلی این مجموعه صحبت کنند.

بنابراین گزارش، سریال «پدر» با طراحی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که از شبکه دو سیما در حال پخش است، به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیون مورد استقبال مخاطبان قرار دارد.

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رئیسی، مجید مشیری، کاوه خداشناس، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ریحانه پارسا، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطان‌زاده، سیدحسام میثاق و بیژن امکانیان از بازیگران سریال «پدر» هستند که در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می‌کنند.

سریال «پدر» ماجرای حامد، پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند…».

برخی از عوامل اصلی این سریال عبارتند از طراح، نویسنده و تهیه‌کننده: حامد عنقا، کارگردان: بهرنگ توفیقی، همکار نویسنده: سید حسین امیرجهانی، مدیر تصویربرداری: بهنام کریمی، تدوین: امیرشیبان خاقانی، موسیقی: ستار اورکی، دستیار اول کارگردان: مجید مافی و تصویربردار: سامان عمارفطرت.

انتهای پیام/4072/