اپلیکیشن کسب‌وکار گوگل با نام Hire منتشر شد

گردآوری پورتال رهتا :

رسانه /# – گوگل اپلیکیشن کسب‌وکار خود بانام Hire را منتشر کرد، شرکت‌هایی که از سرویس ابری G Suite استفاده می‌کنند می‌توانند با اپلیکیشن هایر کارکنان جدید استخدام کنند.

گوگل در کنفرانس Google I/O از عرضه اپلیکیشن Hire برای کسب‌وکارهای کوچک خبر داد. شرکت‌هایی که از سرویس‌های ابری G Suite استفاده می کنند می‌توانند از خدمات این اپلیکیشن بهره‌مند شوند.

ازجمله خدمات اپلیکیشن هایر می‌توان به شرح شغل، فرم استخدام، مصاحبه اشاره کرد. مدیران کسب‌وکار می‌توانند به‌راحتی جزئیات دقیقی از سابقه کار و مهارت‌های افراد داشته باشند و نیروی کار بهتری را استخدام کنند.

شرکت برادران وارنرز از اپلیکیشن هایر در مراحل اولیه استفاده می‌کرد و حالا هر شرکتی که از سرویس G Suite استفاده کند می‌تواند از خدمات اپلیکیشن هایر نیز بهره‌مند شود.

اپلیکیشن کسب‌وکار گوگل بانام Hire منتشر شد

تمام سرویس‌های G Suite با اپلیکیشن هایر ارتباط دارند، مثلاً اگر شرکتی ایمیلی را به‌حساب اپلیکیشن هایر کاربر ارسال کند این ایمیل هم‌زمان به جیمیل فرد موردنظر نیز فرستاده می‌شود و در اپلیکیشن تقویم گوگل قرار ملاقات ثبت می‌شود، در روز مشخص تقویم قرار ملاقات شمارا یادآوری می‌کند. اگر نیاز باشد قرار ملاقاتی به‌صورت غیر فیزیکی برگزار شود، کاربر و شرکت موردنظر می‌توانند از طریق اپلیکیشن Hangouts این قرار ملاقات را برگزار کنند.

اپلیکیشن هایر برای کسب‌وکارهای دارای کمتر از ۱۰۰۰ کارمند قابلیت استفاده دارد و در حال حاضر در آمریکا فعال است.