فریمور جدید کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد

گردآوری پورتال رهتا :

ساعاتی پیش کمپانی ژاپنی سونی رسما بروز رسان شماره ۴٫۷۱ کنسول پلی استیشن ۴ را منتشر کرد. این فریمور به منظور بهبود عملکرد و افزایش پایداری کنسول منتشر شده و تغییرات خاصی را در ظاهر و سیستم دستگاه شما ایجاد نخواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه /# باشید.

به گزارش /#، کمپانی سونی فریمور یا همان بروز رسان جدیدی را تحت شماره ۴٫۷۱ برای تمامی مدل های کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کرد. فریمور ۴٫۷۱ جدید این کنسول نسل هشتم تفاوت چندانی با بروز رسانی ماه گذشته ندارد چرا که تغییرات خاصی در ظاهر منو، تنظیمات، اعلان ها و… ایجاد نمی شود و تنها موجب افزایش پایداری و بهبود عملکرد دستگاه نسبت به گذشته خواهد شد. حجم فریمور ۴٫۷۱ چیزی در حدود ۳۲۴٫۸ مگابایت می باشد که کاربران جهت تجربه بخش چند نفره عناوین ویدیویی و دسترسی به بخش آنلاین کنسول، موظف به دریافت و نصب آن هستند. اگرچه درصورتی که کنسول خود را به اینترنت متصل کنید، این فریمور جدید به صورت خودکار دانلود و پس از تایید شما، نصب خواهد شد.

لازم به ذکر است بروز رسانی شماره ۴٫۷۱ هم اکنون برای تمامی مدل های کنسول پلی استیشن ۴ اعم از استاندارد، اسلیم و پرو قابل دسترس بوده و جهت دریافت آن، به شبکه پلی استیشن مراجعه فرمایید. البته همان طور که گفته شد، به محض اتصال شما به اینترنت، کنسول بروز رسانی جدید را دریافت خواهد کرد.

انتشار چنین بروز رسانی هایی از سوی سونی چندان تعجب برانگیز نیست چرا که در حال حاضر گزارشاتی مبنی بر ایراد نرم افزاری کنسول پلی استیشن ۴ در سراسر فضای مجازی دیده نمی شود و تنها بخشی از کاربران از سرعت پایین در منو و لگ های گاه و بیگاه دستگاه رنج می برد که گویا سونی همچنان جهت بهبود کنسول خود سخت مشغول به کار است.

بهتر است بدانید پیش از عرضه بروز رسان شماره ۴٫۷۰، شرکت سونی بروز رسانی جدیدی را مختص کنسول پلی استیشن ۴ پرو منتشر کرد. این فریمور جدید امکان پخش و اجرای ویدیوها با کیفیت ۴K در برنامه مدیا پلیر (media player) کنسول را فراهم می نماید. البته توجه داشته باشید که این بروز رسانی فقط و فقط قابلیت پخش ویدیوهای ۴K را اضافه می کند و در حال حاضر این برنامه از ویدیوهای ۴K Blu-Rays پشتیبانی نمی کند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بروز رسانی جدید کنسول پلی استیشن ۴ چیست؟ شما این بروز رسانی جدید را دریافت و نصب کرده اید؟ آیا پس از نصب آن، عملکرد کنسول شما بهتر شده است؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با دیگر کاربران رسانه /# در میان بگذارید.