عکس های دیدنی از سبک متفاوت در خلق آثار هنری تقاشی زیبا ، هنر نقاشی

گردآوری پورتال رهتا :
سایت گالری عکسبخش نقاشی هنرمندان، نقاشی نقاشان بزرگ، نقاشی های هنرمندان
عکس های دیدنی از سبک متفاوت در خلق آثار هنری
,[categoriy]

رهتا: عکس های دیدنی از سبک متفاوت در خلق آثار هنری

رهتا: هنرمندی فرانسوی به نام Mithouard Marchal توانسته است به کمک رنگ آمیزی متفاوت با رنگ هایی چشمگیر و بهره گیری از اشکالی نامنتظم و غیر منظم پرتره هایی فوق العاده ساخته تا سبکی جدید در ایجاد آثار نقاشی بیافریند.
 

,[categoriy]
به گزارش ایران ناز او این سبک نقاشی را هجوم به بیرون نامیده و معتقد است این نوع از رنگ آمیزی را از آثار فوق العاده زیبای کوبیسم پیکاسو بهره گرفته است.
 
,[categoriy]

همچنین او معتقد است که در عصر امروز دیگر کسی خواهان نقاشی های تکراری با سبک هایی یکسان نیست و باید به دنبال ایجاد تنوع در این زمینه بود.
 
,[categoriy]

اکنون این تابلوهای نقاشی در نمایشگاهی در پاریس به معرض دید مردم گذاشته شده است و قرار است پس از اتمام نمایشگاه به فروش برسند.
 
,[categoriy]
 
,[categoriy]

منبع :

مطالب مرتبط آثار هنری زیبا و دیدنی توسط بن هاین نقاشی هنری، آثار هنری، نقاشی های هنری زیبا، نقاشی های هنری بسیار زیبا، زیباترین نقاشی های هنری آثار هنری با همکاری دختر دوساله و مادرش! عکس های ریزترین و جالب ترین آثار هنری جهان خلق آثار هنری زیبا با پرها + عکس
عکس های دیدنی از سبک متفاوت در خلق آثار هنری گردآوری توسط بخش نقاشی هنرمندان، نقاشی نقاشان بزرگ، نقاشی های هنرمندان سایت رهتا