دهان شویه ها و تاثیر آنها بر سلامت دهان و دندان

گردآوری پورتال رهتا :
سایت سلامتبخش مقالات پزشکی و بهداشتی
رهتا: نقش دهان شویه ها در از بین بردن برخی انواع باکتری ها

در بررسی که پزشکان استرالیایی انجام داده اند آمده است که باکتری عامل سوزاک می تواند در گلوی فرد مبتلا وجود داشته باشد که از طریق شست و شوی دهان با محلول دهان شویه می توان رشد آن را متوقف کرد.
به گفته متخصصان استرالیایی نقش دهان شویه ها در از بین بردن برخی انواع باکتری ها موضوع جدیدی نیست اما در این بررسی تاثیر این محلول در از بین بردن باکتری سوزاک مورد مطالعه قرار گرفت.
اریک چو، یکی از متخصصان این مطالعه از مرکز سلامت ملبورن در استرالیا گفت:میزان ابتلا به سوزاک در بین مردان استرالیایی طی پنج سال گذشته بیش از دو برابر شده است.
همچنین طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از امراض آمریکا در این کشور هم نرخ ابتلا به بیماری سوزاک در سال های اخیر افزایش یافته است.

دهان شویه ها و تاثیر آنها بر سلامت دهان و دندان
,دهان شویه , انواع باکتری ها , سوزاک ,[categoriy]

رهتا: دهان شویه ها و تاثیر آنها بر سلامت دهان و دندان

استفاده ازدهان شویه

به گزارش رهتا: همچنین محققان اظهار داشتند:مشخص نیست مقابله با باکتری سوزاک موجود در گلوی افراد مبتلا می تواند میزان عفونت سوزاک را در دیگر نقاط بدن از جمله مجرای ادرار کاهش دهد؟ با این حال نتایج مطالعات پیشین حاکی از آن است که وجود عفونت در گلو می تواند منبعی برای بروز عفونت در نقاط دیگر بدن باشد.

علاوه بر این، دهان شویه ها در کاهش فلور میکروبی دهان، پاک کردن باقی مانده مواد غذایی و ایجاد تازگی و طعم خوشایند در دهان موثرند.

دهان شویه ها و تاثیر آنها بر سلامت دهان و دندان

55
منبع : ایسنا -/ ر
.

منبع :

مطالب مرتبط تاثیر منفی مشکلات دهان و دندان بر سلامت بدن تاثیر مصرف سیگار بر سلامت دهان و دندان برای سلامت دهان و دندان کشمش چه تاثیر دارد؟ تغییر رنگ دندان با مصرف خودسرانه دهان شویه ها عکس سلفی و تاثیر آن بر دهان و دندان
دهان شویه ها و تاثیر آنها بر سلامت دهان و دندان گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت رهتا