ایمیدین قرص جوانسازی و تمامی پرسش و پاسخ ها

گردآوری پورتال رهتا :
سایت سلامتبخش طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی
ایمیدین قرص جوانسازی و تمامی پرسش و پاسخ ها
,[categoriy]

رهتا: ایمیدین قرص جوانسازی و تمامی پرسش و پاسخ ها

رهتا: ایمیدین قرص جوانسازی و تمامی پرسش و پاسخ ها

 

شرایط پوست شما قبل از مصرف قرص های ضد پیری ایمدین حاصل از سال ها زوال پوستی می باشد.   مطمئناً زمانی که شما مصرف قرص های ایمدین را قطع کنید یک شبه نتایج مثبت حاصله از بین نخواهد رفت ولی در طول زمان این اثرات کم رنگ تر خواهند شد.

 

 

به گزارش رهتا: آیا می توان ایمدین را برای مدتی طولانی مصرف نمود ؟ آیا من می توانم ایمدین را به طور مداوم مصرف کنم ؟

از آنجا که قرص ضد پیری ایمدین یک مکمل غذایی با منبع طبیعی می باشد هیچ مانعی وجود ندارد و شما تا هر زمانی که مایل باشید می توانید مصرف آن را ادامه دهید. قرص های ضد پیری ایمدین طوری طراحی شده اند که به طور مداوم جزء برنامه زیبا سازی دائمی شما قرار بگیرند ( مطالعات کلینیکی این مطلب را ثابت کرده اند ). پاسخ دهی و ایمنی قرص های ضد پیری ایمدین توسط مطالعات علمی در مدتی بیشتر از یک سال بررسی و نشان داده شده است . این محصول از لحاظ اثرات سمی نیز بررسی شده و بی خطربودن آن تأیید شده است. همچنین ما مشتری های دائمی و هنرپیشه هایی را داریم که از سال معرفی این محصولات یعنی از 1991 مصرف کننده ایمدین بوده اند.

 

 

درصورت قطع مصرف ایمدین چه اتفاقی می افتاد ؟

شرایط پوست شما قبل از مصرف قرص های ضد پیری ایمدین حاصل از سال ها زوال پوستی می باشد.   مطمئناً زمانی که شما مصرف قرص های ایمدین را قطع کنید یک شبه نتایج مثبت حاصله از بین نخواهد رفت ولی در طول زمان این اثرات کم رنگ تر خواهند شد. اینکه این زمان چقدر خواهدبود در افراد مختلف متفاوت است بعضی آن را کوتاه تر از یک ماه و بعضی حدود 4-6 ماه گزارش نموده اند.

 

 

آیا ایمدین روی سایر اعضای بدن نیز تأثیر می گذارد ؟

بله اثر قرص های ضد پیرین ایمدین برصورت توسط تصاویر اولترا سوند و سایر مطالعات بررسی شده اند. در مورد سایر اعضای بدن و اثر ایمدین تایم پرفکشن ، حدود 67% از خانم های مصرف کننده این محصول عنوان نموده اند که کیفیت پوست و همچنین میزان رطوبت آن در تمام بدن بهبود یافته است.

 

آیا ایمدین به پوست چرب هم کمکی می کند؟

ما اثرات مفید قرص های ضد پیری ایمدین را بر پوست چرب بررسی نکرده ایم بنابراین هیچ مدرک مستدلی در این مورد نداریم.

 

آیا ایمدین پوست را دربرابر آفتاب سوختگی محافظت می کند؟

ایمدین نه تنها از آفتاب سوختگی جلوگیری نمی کند بلکه استفاده از ضد آفتاب با SPF مناسب درطول روز به همراه آن توصیه می شود.

 

فرمولاسیون و ترکیبات:

کمپلکس بایومارین چیست ؟

کمپلکس بایومارین که عامل اصلی و منحصر به فرد ضد چروک قرص های ایمدین می باشد غنی از پروتئین ها و پلی ساکارید هایی مشابه با اجزاء پوست انسان است که برای حفظ ساختار طبیعی و رطوبت پوست ضروری می باشند.

 

 

 

پلی ساکاریدها چه هستند ؟

پلی ساکارید ها مولکول های قندی هستند و ساختار ژل مانندی در پوست به وجود می آورند که رطوبت را حفظ می کند. این مولکول ها تا 1000 برابر وزن خود می توانند آب را حفظ نموده و رطوبت را تأمین نمایند.

 

 

 

چه تفاوتی بین پروتئین بایومارین در ایمدین و روغن های ماهی که در اخبار می شنوید وجود دارد؟

روغن های ماهی منابع انرژی هستند وواحد های ساختمانی غشاهای سلولی می باشند در صورتیکه پروتئین های ماهی واحد های ساختمانی پروتئین های متعددی ازقبیل کلاژن ، فیبریلین و و الاستین هستند که همگی برای حفظ ساختار و دانسیته پوست ضروری اند. پروتئین های بایومارین شامل مقادیر بالایی از هر دو نوع اسید های آمینه ضروری و غیر ضروری می باشند. اسیدهای آمینه واحد های اصلی سازنده پروتئین های حیاتی بدن هستند. پوست از این قاعده مستثنی نیست. اساسی ترین اجزای پوست کلاژن و الاستین بوده که برای حفظ ساختار ودانسیته پوست ضروری اند. پروتئین های بایومارین محتوی مقادیر بالایی از اسید های آمینه و پپتیدهایی می باشند که به طورمستقیم در سنتز کلاژن و الاستین دخالت دارند. روغن های ماهی از اسیدهای چرب و گلیسرول تشکیل شده اند. عملکرد اصلی آنها در بدن ، از جمله پوست،تأمین منبع انرژی و واحدهای ساختمانی برای غشاهای سلولی است. روغن های ماهی از اسید های چرب امگا – 3 تشکیل شده اند که نقش اساسی در انعطاف پذیری غشاها بازی می کنند.

 

 

آنتی اکسیدان چیست ؟

آنتی اکسیدان ها با خنثی نمودن رادیکال های آزاد به دفاع پوست در برابر علائم پیری کمک می کنند. این مواد که به طور طبیعی در بدن و پوست یافت می شوند ، مولکول های پایداری هستند که می توانند به رادیکال های آزاد الکترون مورد نیازشان را بدهند و آنها را خنثی کنند. از این طریق آنتی اکسیدان ها به دفاع پوست در برابر رادیکال های آزاد ، و بنابراین پیری ، کمک می کنند.

 

 

 

لیکوپن چیست ؟

لیکوپن رنگدانه گوجه فرنگی رسیده و سایر میوه های بارنگ قرمردرخشان می باشد. ساختار مولکولی لیکوپن آن را به یکی از بهترین خنثی کنند ه ها ( پاک کننده ها)ی رادیکال های آزاد تبدیل نموده است . این مولکول نقش مهی در دفاع از محیط های لیپوفیلیک (چربی دوست ) نظیر غشاهای سلولی بازی می کند.

 

 

 

لیکوپن موجود درایمدین از کجا تأمین می شود ؟

لیکوپن از عصاره طبیعی گوجه فرنگی قرمز رسیده استخراج می شود.

 

 

عصاره هسته انگور چیست ؟

عصاره هسته انگور از نوعی انگور سفید بنام ویتیس – وینیفرا استخراج می شود.   عصاره دانه انگور به طور مؤثر مقادیر رادیکال های آزاد را در محیط های آب دوست نظیر پلاسمای سلولی کاهش می دهد. درنتیجه این ترکیب در بافت های همبند نظیرپوست که غنی از پروتئین ها و پلی ساکاریدها می باشند تجمع می یابد.

 

 

 

آیا افزودنی های دیگری در ایمدین وجود دارد؟

منشا قرص های ضد پیرین ایمدین ترکیبات طبیعی می باشد ، هیچ ماده افزودنی از قبیل لاکتوز ، قند ، نگهدارنده ها یا طعم دهنده در آن به کار نرفته است .

 

 

 

آیا ایمدین چربی دارد ؟ آیا مصرف ایمدین باعث اضافه وزن می شود؟

قرص های ضد پیری ایمدین چربی ندارد. در مطالعات علمی انجام شده درطی مدت شش ماه مصرف این قرص ها هیچگونه افزایش وزنی را ایجاد نکرده است.

 

 

 

چه کسانی می توانند از ایمدین بهره مند شوند؟

قرص های ضد پیری ایمدین به تمامی کسانی که مایلند پوستی زیبا وسالم و ظاهری شاداب داشته باشند توصیه می شود.

 

 

 

ایمدین چگونه باید نگهداری شود ؟

قرص های ایمدین به خوبی توسط بسته بندی در فویل آلومینیوم محافظت می شوند. برای دستیابی به بهترین نتیجه بهتر است تا زمان مصرف ، قرص ها در بسته بندی خودشان باقی بمانند. این قرص ها باید در جای خشک و خنک ( زیر °C25 ) و دور از دسترس کودکان نگهداری شوند.

 

 

 

اگر مصرف یک یا چند قرص را فراموش کنیم چه اتفاقی می افتد ؟

نگران نباشید و به مصرف روزانه دوز توصیه شده ادامه دهید. بهتر است قرص های ایمدین را در کنار سایر محصولات زیباسازی روزانه خود نگهدارید تا مصرف آن عادت شود.

 

 

 

آیا مصرف ایمدین در طول دوران بارداری و شیر دهی مجاز است ؟

قرص های ضد پیری ایمدین مکمل هایی با ترکیبات طبیعی هستند. در هر صورت توصیه کلی مبنی بر این است که خانم های باردار و شیرده هیچگونه مکمل غذایی در این دوران مصرف نکنند مگر با تجویر پزشک معالجشان.

 

 

 

ایمنی

آیا ایمدین دارای اثرات جانبی منفی دارد ؟

قرص های ضد پیری ایمدین حاوی پروتئین های بایومارین می باشند و نظیر سایر فرآورده های غذایی می توانند موجب واکنش های آلرژیک شوند. اگر شما دارای سابقه آلرژی قبلی به این مواد غذایی هستید ایمدین را مصرف نکنید. بعضی از افراد با مصرف قرص های ایمدین علائم آلرژیک خفیفی به شکل جوش های کوچک نشان می دهند. این علائم به طور معمول با ادامه مصرف به مدت 4 هفته از بین خواهند رفت . در صورت از بین نرفتن توصیه می شود که مصرف ایمدین را قطع نمایید.

 

 

 

آیا می توان ایمدین را همراه با سایر آنتی اکسیدان ها استفاده نمود؟

بله ، قرص های ضد پیری ایمدین مشتمل برترکیبات طبیعی دردوزهایی هستند که می توان آن را با سایر مکمل های ویتامینی یا مواد معدنی استفاده نمود.

 

 

 

آیا ایمدین دارای موارد احتیاط در مصرف می باشد؟

قرص های ضد پیری ایمیدین محتوی پروتئین های بایومارین هستند و نظیر سایر فر آورده های غذایی می توانند واکنش های آلرژیک ایجاد نمایند. بنابراین روی جعبه های ایمدین نیز هشدار داده شده است کسانی که مبتلا به واکنش های آلرژیک به ماهی هستند نباید آن را مصرف کنند. افرادی که به بیماری های جدی مبتلا هستند و یا بیمارانی که تحت مراقبت های پزشکی ویژه قراردارند به طور کلی نباید هیچگونه مکملی مصرف نمایند مگر با دستور پزشک معالجشان .

 

 

 

آیا مصرف ایمدین همزمان با سایر مکمل های غذایی مجاز می باشد؟

قرص های ضد پیری ایمدین حاوی ترکیباتی طبیعی در دوزهایی می باشند که می توانند با سایر مکمل های ویتامینی یا مواد معدنی مصرف شوند. ولی به طور کلی شما همواره باید مواظب مصرف کلی مکمل های غذایی باشید.

 

 

 

آیا می توان ایمدین را با سایر داروها مصرف نمود ؟

به طور کلی احتمال اینکه قرص های ضد پیری ایمدین با سایر داروها تداخل بدهد ضعیف است اما در هرصورت بهتر است افرادی که بیماری جدی دارند و زیر نظر پزشک هستند مکمل ها را بانظر پزشک معالجشان مصرف کنند.

 

 

 

آیا افراد مبتلا به بیماری های تیروئیدی می توانند ایمدین مصرف کنند؟

توصیه بر این است که افرادی که از بیماری های جدی رنج می برند و افرادی که تحت مراقبت های ویژه پزشکی هستند هیچ مکمل غذایی را بدون مجوز پزشک معالجشان مصرف نکنند.

 

 

 

آیا مصرف ایمدین در دیابت مجاز است ؟

به قرص های ضد پیری ایمدین قنداضافه نشده است ولی مثل سایر بیماری ها در این مورد هم مشورت با پزشک معالج توصیه می شود.

 

.

منبع :

ایمیدین قرص جوانسازی و تمامی پرسش و پاسخ ها
گردآوری توسط بخش طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی سایت رهتا