طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

گردآوری پورتال رهتا :
سایت گالری عکسبخش عکس طبیعت، عکس های طبیعت، تصاویر طبیعت، تصاویر طبیعت زیبا، عکس های طبیعت پاییزی
,[categoriy]

رهتا: طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز

رهتا: طراحی ناخن و لاک ناخن های زیبا به رنگ قرمز 

برترین و شیک ترین مدلهای لاک ناخن خوشگل را میتوانید به رنگ قرمز که بسیار پرطرفدار هست در مجموعه زیر دیدن نمایید. لاک قرمز از جمله مواردیست که بدون شک همۀ از آن بهره گیری میکنند. رنگی که با هر لباسی هماهنگ میشود و جلوه و جذابیت خاصی دارد. ممکن هست گاهی از این که یک رنگ ساده و معمولی روی ناخن بزنید خسته شوید.

 

به گزارش رهتا: اگر اینجور هست می توانید این بار که خواستید لاک قرمز بزنید، یکی از این طرح ها را گزینه کرده و تغییر در طرح ناخن هایتان ایجاد کنید.

 

دو رنگ قرمز و طلایی

,[categoriy]

رنگ طلایی از جمله رنگهاییست که در کنار رنگ قرمز بسیار جذاب و شیک هست. در این طرح ابتدا باید از رنگ طلایی برای پایین ناخن بهره گیری کنید و وقتی خشک شد مابقی ناخن را لاک قرمز بزنید. برای این که حالت هلالی شکل به خوبی و بدون عیب روی ناخن مشخص شود میتوانید از برچسب های آماده ای که این شکل را دارند بهره گیری کنید. آن را روی ناخن بچسبانید و باقی آن را لاک بزنید تا شبیه شکل در بیاید.

 

راه راه افقی

,[categoriy]

این طرح را به خوبی می توانید با یک لباس که راه راه قرمز و سفید دارد هماهنگ کنید. حتی تعداد زیادی از افراد این طرح را چون حالتی اسپورت دارد با کفش یا لباسی اسپرت همراه میکنند. برای این طرح بهتر هست از سه رنگ بهره گیری کنید. رنگ اصلی را قرمز بزنید و رنگی نظیر صورتی و یا رنگی که هم خانواده قرمز هست را برای بهره گیری در کنار رنگ سفید به کار بگیرید.

 

بهره گیری از برچسب های طرح دار

,[categoriy]

میتوانید به سادگی و بسیار آسان از برچسب های طرح دار آماده روی ناخن بچسبانید. برای اینکار ابتدا ناخن را لاک بزنید و بگذارید خشک شود سپس به آرامی برچسبی که گزینه کرده اید، روی ناخن بچسبانید. رنگ و طرح برچسب را طور گزینه کنید که روی قرمز مشخص باشد.

 

طرح با رنگ قرمز

,[categoriy]

میتوان از رنگ قرمز فقط به عنوان رنگی که قرار هست طرحی روی ناخن ایجاد کند بهره گیری کرد. میتوانید رنگ اصلی ناخن را یک رنگ روشن ، ترجیحا طیف رنگ قرمز اما بسیار روشن، گزینش کنید. سپس طرحی از گل، دایره یا چیزی شبیه میوه روی ناخن بکشید. هم طرحی ساده هست هم به ناخنتان چهره ای تازه میدهد.

 

خط باریک و ساده

,[categoriy]

این طرح نیز در عین ساده بودن متفاوت هست. رنگ اصلی ناخن را همان قرمز همیشگی بزنید اما اینبار برای این که خط سفید را روی ناخن ایجاد کنید باید توجه بیشتری داشته باشید. میتوانید از برچسب هایی که برای صاف کشیدن خطوط بهره گیری می شوند کمک بگیرید. می توانید از لاک های طراحی یا براش هایی با سر نازک بهره گیری کنید.

 

آمبره سرخ

,[categoriy]

طرح آمبره سرخ و مشکی طرحی بسیار شیک و جذاب خواهد بود. شما می توانید از این طرح نیز برای شیک تر شدن ناخن بهره گیری کنید.

 

طرح فرنچ گل

,[categoriy]

در این طرح بیس ناخن را بیس همیشگی فرنچ بزنید اما به جای این که نوک ناخن ها را یک طرح ساده و صاف بکشید طرحی متفاوت بکشید و حالتی هلالی به ناخن بدهید. برای این طرح حتما ناخن هایتان را بصورت گرد سوهان بکشید. ناخن نباید مربع باشد.

 

تضاد مات و براق

,[categoriy]

میتوانید از یک لاک قرمز مات بهره گیری کنید و روی قسمتی از ناخن راکه میخواهید مات باقی بماند بپوشانید و سایر قسمت های ناخن را برق ناخن بزنید. در این صورت ناخنتان به دو طرح مات و براق تبدیل میشود و با یک لاک توانسته اید یک طرح اخیر ایجاد کنید.

 

طرح رعد و برق

,[categoriy]

برای این طرح نیاز به برچسب آماده نداری ، رعدی که میخواهید روی ناخن ایجاد کنید شامل دو خط هست. با کمی تمرین میتوانید به برترین شکل این طرح را روی ناخنتان بکشید. برای اینکار نیاز به قلم با نوک نازک دارید. بهتر هست تمام ناخن ها را طرح ندهید و بگذارید این طرح درخشش رعد و برقی خود را روی یک یا حداکثر دو ناخن نشان دهد.

 

طرح خطوط عمودی

,[categoriy]

خطوط عمودی برای ناخن هایی که کوتاهتر میباشند مناسبند چرا که آن ها را بلند تر نشان می دهند. بهتر هست از رنگهای همسان بهره گیری کنید و خط وسط را ضخیم تر بکشید.

,[categoriy]

مدل ناخن

,[categoriy]

مدل فرنچ ناخن

,[categoriy]

مدل رنگ لاک ناخن

,[categoriy]

زیباترین مدل رنگِ قرمز ناخن

,[categoriy]

 

 

.

منبع :gahar.ir

گردآوری توسط بخش عکس طبیعت، عکس های طبیعت، تصاویر طبیعت، تصاویر طبیعت زیبا، عکس های طبیعت پاییزی سایت رهتا