چند راه ساده برای از بین بردن جوش ها! از بین بردن جوش

گردآوری پورتال رهتا :
سایت سلامتبخش تغذیه سالم زندگی سالم

,چند راه ساده برای از بین بردن جوش ها! - از بین بردن جوش,[categoriy]

رهتا: چند راه ساده برای از بین بردن جوش ها!

رهتا:  

 

چند پیشنهاد ساده و کار آمد برای از بین بردن جوش صورت

 

به گزارش رهتا: اگر صبح که از خواب بیدار می شوید متوجه شوید که یک جوش در قسمتی از صورتتان سر برآورده و خصوصا اگر این اتفاق قبل از یک واقعه مهم برایتان پیش بیاید، حتما خیلی غصه دار می شوید.

 

به گزارش نیلوفرانه و به نقل از مشرق، اکثر افراد این حادثه غم انگیز را به نوعی تجربه کرده اند. چند روز مانده به یک مهمانی مهم، یک مراسم رسمی، جشن تولد و… انگار که طبیعت از سرلجبازی می خواهد دستمان بیندازد. حالا اگر چنین شد چه باید بکنیم؟

مرکبات: یکی از روش های متداول، گذاشتن مرکبات بر روی جوش است. اسیدسیتریک موجود در این میوه ها به خشک شدن جوش چرکی کمک می کند، در حالی که ویتامین های موجود در آنها التهاب باکتری های عفونت زا را کم می کند.

اگر در جست و جوی درمان خانگی برای این جوش ها هستید استفاده از مرکبات نقطه آغازین خوبی است. یک پرتقال یا لیمو را پوست کنده و از طرفی که آب میوه وجود دارد به پوست و روی جوش بمالید، این کار باعث می شود تا کمی احساس سوزش کنید. سپس اجازه دهید تا در معرض هوا خشک شود. تکرار این کار چندین بار در طول یک روز به شما کمک می کند تا جوش برطرف شود.

نمک دریایی: به شما کمک می کند تا باکتری های موجود در جوش های چرکی کشته شوند و منافذ پوستی پاکیزه بمانند. به این منظور کمی آب را بجوشانید. مقداری نمک دریایی را برداشته و کمی آب بر روی آن بریزید تا خمیری شکل شود. پس از آنکه خمیر سرد شد و دمای آن به دمای اتاق رسید با دست و دلبازی این خمیر را بر روی جوش قرار دهید. صبر کنید تا کاملا خشک شود و سپس محل را با آب بشویید. این عمل باعث کشته شدن باکتری ها شده و اجازه نمی دهد تا جوش چرکی در صورتتان اثر و لکه ای باقی گذارد.

خمیر دندان: اگر برای درمان جوش صورت خود خیلی عجله دارید پس باید روش سریع الاثرتری را انتخاب کنید. اگر قبل از خواب کمی خمیردندان بر روی جوش بمالید، احتمالا صبح جوش شما به مراحل پایانی عمر خود خواهد رسید و شاید هم از بین رفته باشد.

سیب: سیب رنده شده را مستقیما بر روی جو ش ها بمالید و پس از خشک شدن نه تنها به از بین رفتن باکتری های موجود در جوش های چرکی کمک می کند، بلکه جوش ها را خشک می کند.

 

چند راه ساده برای از بین بردن جوش ها! – از بین بردن جوش

 

بهترین راه برای از بین بردن جوش صورت, بهترین راه برای از بین بردن جوش ها, بهترین راه برای از بین بردن جوشهای صورت, راه های از بین بردن جوش صورت, راه های ساده برای از بین بردن جوش ها, ساده ترین راه برای از بین بردن جوشهای صورت, نحوه از بین بردن جوشهای صورت, چند راه ساده برای از بین بردن جوش ها!, چگونه جوش ها را از بین ببریم ، زیبا

.

منبع :

گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت رهتا