پسر ۱۸ ساله ای که با فروش شرکت استارتاپی خود میلیونر شد

گردآوری پورتال رهتا :

یک نوجوان بریتانیای با فروش شرکتی که در ۱۱ سالگی در اتاق خواب خود راه اندازی نموده بود، موفق شد به مدیری میلیونر تبدیل شود.

به گزارش /#، بن تاورز که یک نوجوان ۱۸ ساله اهل جیلینگام انگلستان است برای کسب پول تو جیبی خود اقدام به بازاریابی و راه اندازی یک شرکت طراحی نمود، ولی در نهایت به یک میلیونر تبدیل شد. او در حالی که ۱۱ سال بیشتر نداشت، شرکتش را در اتاق خواب خود راه اندازی کرد و مدتی بعد پیشنهاد چند میلیون پوندی برای ادغام شرکتش با شرکتی بزرگ تر را پذیرفت.

ما در سن ۱۸ سالگی معمولا به انجام کار هایی مثل انجام بازی های رایانه ای و تماشای فیلم در یوتیوب می پردازیم. اما جالب است بدانید که اخیرا یک پسر ۱۸ ساله یک پیشنهاد چند میلیون پوندی برای واگذاری شرکتش دریافت کرده است. او شرکت خود را در اتاق خواب خود و در سن ۱۱ سالگی ساخته است.

بن تاورز پس از واگذاری Towers Design به شرکت بازاریابی و مخابراتی Zest به عضویت هیئت مدیره این شرکت در می آید.

بن تاورز موفقیت های فراوانی را در لیست دستاورد های کاری خود به ثبت رسانده و “سر ریچارد برانسون” از او به عنوان “یکی از هیجان انگیز ترین کار آفرینان بریتانیا” یاد کرده است. بن تاورز موفق شد شرکت Towers Design خود را به یک آژانس بازاریابی دیجیتال تبدیل کند که توسط ۲۲ نفر در منچستر، لندن و کنت اداره می شود.

طبق گزارشات، بن در حدود یک سال است که روی ادغام شرکتش با Zest در حال مذاکره بوده و گفته می شود که این توافقنامه حجم معاملات سالیانه هر دو شرکت Zest و Tower Design را تا ۵۰ درصد افزایش خواهد داد. در حقیقت، پیش بینی می شود که گردش مالی آن ها تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۳٫۵ میلیون پوند برسد.

بن تاورز به عنوان مدیر عامل بخش Zest Live  تعیین می شود. او گفته است که ادغام این دو شرکت راه را برای رسیدن به نسل بعدی ارتباطات و عرضه خدمات جدید به مشتریان فراهم می کند.