بازی Ultra Street Fighter II یک حالت اول شخص دارد

گردآوری پورتال رهتا :

مبارز خیابانی (Street Fighter) یک مجموعه‌ی بازی ویدئویی در سبک مبارزه‌ای است که توسط شرکت کپ‌کام ساخته و منتشر می‌شود. آخرین نسخه از سری بازی‌های کلاسیک این فرانچایز محبوب Ultra Street Fighter II نام دارد که قرار است بر روی کنسول Nintendo Switch منتشر شود.

به گزارش /#- اوایل این هفته، تایید شد که بازی Ultra Street Fighter II، آخرین نسخه‌‌ی سری بازی‌های مبارزه‌ای Street Fighter توسط کمپانی Capcom برای کنسول Nintendo Switch طراحی و ساخته خواهد شد. که این بازی یک حالت اول شخص دارد که توسط این حالت بازیکن قادر به استفاده از برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد کنترلر Joy-Con خواهد بود.

فیلم جدیدی از گیم‌پلی بازی Ultra Street Fighter II در طول اپیزودی از Capcom TV livestream نشان داده شد که در این تکه فیلم حالت اول شخصی از بازی به نمایش داده می‌شود. متاسفانه در این تکه فیلم به صورت عمیق به ویژگی جدید حالت اول شخص در بازی Ultra Street Fighter II پرداخته نشده‌ است اما ما می‌دانیم که این حالت همراه بازی منتشر خواهد شد.

Middle PIC

در کنار حالت اول شخص در بازی Ultra Street Fighter II، دو کاراکتر جدید قابل بازی وجود دارد که قبلا در سری بازی‌های کلاسیک مبارز‌ه‌ای Street Fighter‌ این دو کاراکتر هرگز بازی داده نشده‌اند.

برای اولین بار در نزدیک به ۲۰ سال، از زمان عرضه‌ی بازی Street Fighter II، دو کاراکتر جدید به نام‌های Evil Ryu و Violent Ken به مبارزه ملحق شدند. این نسخه از کاراکتر Ryu تسلیم Satsui no Hado شده است و حالا غرق در مبارزه جهت اثبات قدرتش است. شخصیت سابق Ryu کاملاْ پاکسازی شده و هم‌اکنون صاحب یک قدرت مطلق با عطش خون سیری‌ناپذیری است که به مبارزه می‌پردازد.

Violent Ken در نتیجه‌ی آدم‌ربایی M.Bison و شستشوی مغزی Ken بوجود آمده است که می‌تواند با قدرت روانی توانایی‌های خود را افزایش دهد و به رقابت برادرانه و در عین ‌حال نفرت‌انگیز با برادر خود یعنی Ryu بپردازد. Violent Ken بی‌رحم‌تر، پرخاشگر و بی‌باک تر از گذشته است که از ویژگی‌های آن می‌توان به شعله‌های آتش بنفش در حرکت‌های مبارزه‌ای خود به جای شعله‌های آتش معمولی قبلی اشاره کرد.

بازی Ultra Street Fighter II بر روی پلتفرم Nintendo Switch منتشر خواهد شد ولی هنوز تاریخ عرضه‌ی این بازی اعلام نشده است.