جزییات آپدیت جدید بازی Homefront The Revolution برای PS4 Pro

گردآوری پورتال رهتا :

انتشار Homefront: The Revolution آن چیزی نبود که طرفداران بازی انتظار آن را داشتند. عرضه بازی همراه بود با انواع و اقسام مشکلات در بخش‌های فنی و گرافیکی و حال این‌طور که به نظر می‌رسد سازندگان قول رفع اکثر مشکلات را داده‌اند.

به گزارش /#- بازی Homefront The Revolution شوتر اول شخصی است که توسط کمپانی Dambuster Studios طراحی و ساخته شده و سال پیش بر روی کنسول‌ها و پلتفرم PC منتشر شده است. اما این بازی به دلایل مسائل مختلف سیستم بازی موفق ظاهر نشد و تیم سازنده تلاش کرد با انتشار آپدیت‌های پی در پی این مشکلات را حل کند. آپدیت دیگری در حال طراحی و ساخت است که بسیاری از بهبود‌ها را برای بازی به ارمغان خواهد آورد.

در سایت رسمی بازی، کمپاتی Dambuster Studios تایید کرد که آپدیت بعدی بازی Homefront The Revolution ماه آینده منتشر خواهد شد و از کنسول PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد. کسانی که بازی را بر روی کنسول جدید سونی یعنی PS4 Pro انجام خواهند داد باید انتظار دیدن افزایش رزولوشن و بهبود نرخ فریم بازی باشند همچنین در این آپدیت بهبود‌های HDR صورت خواهد گرفت.تیم سازنده بر روی مشکلات نرم‌افزاری و سیستمی بازی و همچنین سومین و آخرین DLC بازی به نام Beyond the Wall فوق‌العاده سخت کار می‌کند.

Homefront: The Revolution به هیچ وجه مراحل ساخت بی‌دردسری را طی نکرد. مراحل ابتدایی ساخت بازی در THQ سپری شد تا این که شرکت مذکور در سال ۲۰۱۲ ورشکست و تمامی حقوق این بازی به کرایتک فروخته شد پس از یک سال این استودیو اعلام کرد که به علت مشکلات مالی فراوان تمامی حقوق این بازی را به دیپ سیلور  واگذار کرده است و این شرکت اعلام کرد که ادامه مراحل ساخت بازی در استودیو تازه تاسیس Dambuster ادامه پیدا خواهد کرد که نتیجه نهایی چیزی جز یک شکست کامل برای آخرین بازی در سری Homefront نیست.

بازی Homefront The Revolution در تمامی ریجن‌ها بر روی پلتفرم‌های PC،PS4 و Xbox ONE در دسترس است.