همکاری Square Enix و Marvel در ساخت چند بازی از مجموعه Avengers

گردآوری پورتال رهتا :

کمپانی‌های سازنده‌ی بازی‌های رایانه‌ای همیشه در تلاشند با یکدیگر رقابت کنند اما در بعضی مواقع نیاز هست تا با مشارکت و همکاری یکدیگر سیستمی نظام‌مند و قدرتمند در جهت توسعه و ساخت بازی‌های رایانه‌ای بوجود بیاورند.

به گزارش /#- کمپانی‌های Square Enix و Marvel امروز اعلام کردند که پروژه‌ی The Avengers شروع همکاری این دو کمپانی است. The Avengers Project بازی‌است که بر اساس کاراکتر‌های محبوب مارول ساخته خواهد شد. این بوسیله‌ی سازنده‌ی Tomb Raider یعنی استودیو Crystal Dynamics با همکاری سازنده‌ی Deus Ex  یعنی استودیوی Eidos-Montréal  طراحی و ساخته خواهد شد.

پروژه‌ی انتقام‌جویان برای همه‌ی گیمر‌های سراسر جهان طراحی و ساخته خواهد شد. این بازی شامل تمامی کارکتر‌های محبوب مارول، محیط‌ها و لحظات به یادماندنی از سری مارول خواهد بود که طرفداران قدیمی این فرانچایز محبوب از دیدن و بازی کردن آن هیجان زده خواهند شد. از ویژگی‌های بارز پروژه‌ی انتقام‌جویان می‌توان به اصل بودن داستان بازی به طور کامل اشاره کرد.  جزییات بیشتر درباره‌ی بازی پروژه‌ی انتقام‌جویان و سایر بازی‌های Square Enix و Marvel در سال ۲۰۱۸ اعلام خواهد شد.

کمپانی‌های Square Enix و Marvel اطلاعات بیشتری از جزییات ساخت سایر بازی‌های این دو کمپانی را سال آینده منتشر خواهد کرد. در این میان، آقای جی انگ مدیر ارشد بازی‌ها و نوآوری‌ها در کمپانی Marvel Entertainment می‌گوید:

ما با دو استودیوی با استعداد و مورد احترام در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بعنی استودیو‌های Crystal Dynamics و Eidos-Montréal همکاری می‌کنیم تا داستان‌های مارول را به زندگی خود بیاوریم طوری که طرفداران این فرانچایز محبوب هرگز آن را ندیده‌اند و تجربه نکرده‌اند. پروژه‌ی انتقام‌جویان یک نمونه‌ی کامل از چگونگی ساخت بازی توسط مارول است که بخش مهمی از چشم‌انداز داستان سرایی مارول در کنار کامیک‌ها تلویزیون و فیلم به شمار می‌آید. ما می‌توانیم این کار را فقط با تطبیق دادن بزرگترین سوپر قهرمانان مارول با دنیای توسعه‌دهندگان برتر و ذهن خلاقشان انجام دهیم.

فیل راجرز CEO کمپانی Square Enix آمریکا و اروپا نیز اضافه می‌کند:

تنوع مارول، جهان نوآورانه‌ای را همراه با میلیون‌ها طرفدار قدیمی ایجاد کرده است. همکاری کمپانی مورد تحسین منتقدان دنیای بازی یعنی Square Enix با قصه‌گویی‌های فوق‌العاده مارول هیجان انگیز است که باعث خواهد شد یک نیروگاه سرگرمی جدید تاسیس شود. این همکاری سرشار از شور و عشق و استعداد، تجارب تخیلی و حماسه‌ای را خواهد ساخت که برای سال‌های سال گیمر‌ها با این مجموعه و سوپرقهرمان‌ها سرگرم شوند.

شایان ذکر است جدیدترین نسخه از سری‌ فیلم‌های Avengers با نام Avengers: Infinity War در تاریخ چهارم می ۲۰۱۸ در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد.