جزییاتی جدید از بازی Sniper Elite 4

گردآوری پورتال رهتا :

سری بازی‌های تک تیرانداز (Sniper) از محبوبیت زیادی در بین مخاطبان گیمر برخوردار هستند. این بازی‌ با هسته‌ی گیم‌پلی جذاب و هیجانی خودش تحولی نو در بین سبک بازی‌های رایانه‌ای به ارمغان آورده است.

به گزارش /#- خیلی مهم و با ارزش است که شما در جنگ جهانی دوم به تنهایی به جنگ با نازی‌ها خواهید پرداخت بله این درون‌مایه‌ی اصلی داستان بازی Sniper Elite 4 (شوتر جنگ جهانی دوم) می‌باشد. کمپانی Rebellion Developments امروز با انتشار تریلری زمان عرضه‌ی بازی+جزییاتی از Season Pass بازی را اعلام کرد. این تریلر که “زمان‌بندی همه چیز” است نام گرفته در حدود یک دقیقه و ۴۰ ثانیه زمان دارد و در تریلر بیشتر به زمان‌بندی و حرکت حساب‌شده اشاره کرده است. این تریلر نشان می‌دهد که زمان برای شلیک گلوله‌ی تک تیرانداز تنها نکته‌ی اصلی بازی نیست بلکه در این بازی‌ باید مخفی‌کاری نیز انجام بدهید. به گفته‌ی کمپانی سازنده‌ی بازی بعنی Rebellion Developments این بازی مبتنی بر زمان و به قتل رساندن‌های مخفیانه است که در آن شما در نقش کارل فیربنکس یک تک‌تیرانداز نخبه و آموزش دیده‌ در ایتالیای ۱۹۴۳ و در کنار سایر نیرو‌های مقاومت ایتالیایی به مبارزه با نازی‌ها می‌پردازید و در عمق پشت جبهه‌ی دشمن به نابود‌کردن اهداف تعیین شده درگیر می‌شوید. همانطور که گفته شد زمان در این بازی از اهمیت به‌سزایی برخوردار است به طوری که باید در طول اجرای بازی مدیریت زمان داشته باشید. یک زمان برای مخفی شدن،یک زمان برای شلیک گلوله و به قتل رساندن هدف مورد نظر، یک زمان برای بالا و پایین رفتن و حرکت کردن به جلو یا عقب این‌ها همه از فاکتور‌های اصلی زمان در بازی است.

Middle PIC

کمپانی ربلیون همچنین به محتوای سیزن پس بازی (Season Pass) که به ارزش ۳۴٫۹۹ دلار است و در زمان انتشار بازی به فروش خواهد رسید،اشاره کرد:

ماموریت کمپین Target: Führer، که در آن گیمر به تاسیسات مخفی یک زیردریایی در آب‌های مدیترانه نفوذ می‌کند و با استفاده از هوش و خلاقیت خود هدف مورد نظر را از بین می‌برد. اسکین پک استتار تفنگ Rifle، استتار در محیط‌های سرسبز ایتالیا با پرجزییات‌ترین اسکین‌ها برای هفت تفنگ تک‌تیرانداز بازی در هر حالتی که بازی را شروع می‌کنید، قابل استفاده است. سه ماموریت جدید و کامل کمپین، که جدا از داستان اصلی بازی می‌باشد و ویژگی‌های گسترده‌ و محیط‌های جدید و متنوع‌ای دارند که داستان نحوه‌ی فرار کارل را از ایتالیا روایت می‌کند. بسته‌های توسعه‌ی اضافی، که در کنار برخی از ماموریت‌های کمپین بازی منتشر خواهند شد و آن پک‌ها حاوی سه سلاح جدید، هشت اسکین جدید برای سلاح‌ها و دو کاراکتر جدید می‌باشد. بسته‌های سلاح بیشتر، که شامل سلاح‌های خفه‌کن و سایلنت، تفنگ‌های معروف زمان جنگ متفقین، سلاح‌های مبارزه‌ی نزدیک و تجهیزات و همچنین سه شخصیت بیشتر چندنفره و co-op.

کمپانی سازنده‌ی بازی همچنین تایید کرد که تمامی نقشه‌ها و مود‌های بخش چندنفره‌ی آنلاین بازی بدون نظر‌گرفتن خریداری و یا عدم خریداری Season Pass به‌صورت رایگان به گیمر‌ها عرضه خواهد شد.

بازی Sniper Elite 4 در روز ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم‌های PC،Xbox ONE و PS4 عرضه خواهد شد.