انتشار اپیزود سوم بازی The Walking Dead: A New Frontier در ماه آینده

گردآوری پورتال رهتا :

سری بازی‌های The Walking Dead از جمله بازی‌های محبوب و پرطرفدار ساخته شده از روی سریال تلویزیونی به همین نام هستند که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. روند داستان بازی همانند داستان سریال تلویزیونی یک حالت اپیزودیک به خود گرفته است و داستان بازی در قالب اپیزود‌هایی روایت می‌شود.

به گزارش /#- کمپانی Telltale Games امروز اعلام کرد که اپیزود بعدی آخرین فصل از The Walking Dead: A New Frontier چه زمانی منتشر خواهد شد و در قفسه‌های فروشگاه‌های دیجیتالی قرار خواهد گرفت.

این اپیزود که About The Law نام دارد سومین اپیزود از بازی The Walking Dead: A New Frontier است که داستان ماجراجویی خاویر و کلمنتاین برای محافظت از خانواده‌ی خود که در مرز جدید زندگی می‌کند را روایت می‌کند. این قسمت از سری بازی‌های The Walking Dead کمپانی Telltale Games در تاریخ ۲۸ فوریه در خرده‌فروشی‌های آمریکا و ۳ مارس در خرده‌فروشی‌های اروپا در دسترس خواهد بود. نسخه‌ی Retail بازی همراه با دیسک Season Pass منتشر خواهد شد که به شما این امکان را می‌دهد اپیزود‌های ۱ و ۲ از این فصل را بازی کنید و در کنار آن از بازی کردن اپیزود سوم A New Frontier لذت ببرید.

 همچون دو فصل گذشته در فصل سوم هم تمامی انتخاب‌های گیمر در جریان گیم‌پلی بازی نقش دارند و حتی کسانی که فایل ذخیره دو فصل ابتدایی را در اختیار داشته باشند، می‌توانند تاثیر انتخاب‌های قدیمی خود را در فصل جدید ببینند. البته این توضیحی است که استودیو Telltale ارائه کرده و باید دید تا چه حدی روی داستان و گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد.  The Walking Dead: A New Frontier به قصد ایجاد چشم‌اندازی جدید در The Walking Dead استودیوی Telltale که اکنون دیگر تبدیل به یک سری طولانی‌مدت شده است، عرضه شد؛ عنوانی که هنوز شخصیت‌هایی دارد که بازیکنان از دیدن آن‌ها واقعا خوشحال و خرسند می شوند.