آیا بازی Resident Evil 7 تنها با تراشه‌ی AMD A10 APU اجرا می‌شود؟

گردآوری پورتال رهتا :

جدیدترین عنوان از سری بازی‌های Resident Evil با نام Resident Evil 7 منتشر شده است. مثل همیشه سازنده و ناشر بازی کمپانی صاحب‌نام کپکام است. در این بازی شاهد سیستم گیم‌پلی جدید و جو و اتمسفری متفاوت از قسمت‌های گذشته‌ی این سری هستیم.

به گزارش /#- در حال حاضر ما در برابر تست و آزمایش کردن اجرای بازی بوسیله‌ی تراشه‌ی AMD A10 APU مقاومت نکردیم و درعین حال بسیار مشتاق هستیم که همانند بازی‌های Watch Dogs 2 و Battlefield 1 که تنها با تراشه‌ی AMD A10 تست و مورد ارزیابی قرار دادیم، بازی Resident Evil 7 را نیز با تراشه‌ی AMD A10 APU اجرا کرده و نتایج تست و آزمایش را اعلام کنیم. اما هنوز یک سوال مطرح می‌شود که آیا بازی Resident Evil 7 تنها با تراشه‌ی AMD A10 APU اجرا می‌شود؟ ما در بررسی عملکرد بازی در حالت استفاده از ۴GB VRAM مجبور به غیرفعال کردن shadow cache بازی در جهت جلوگیری از بروز عواقب جدی به سیستم شدیم. حال می‌خواهیم بدانیم که چه مقدار RAM نیاز هست تا بازی Resident Evil 7 تنها با تراشه‌ی AMD A10 APU و بدون کارت گرافیکی مجزا به راحتی اجرا شود؟

RE7 TV

با استفاده از سیستم تست معمولی برای عملکرد APU ما نتوانستیم به صورت عمیق به معیار‌های عملکرد APU در بازی پی ببریم این‌بار بر روی بخش Video بازی تمرکز کردیم و تغییراتی در Setting بازی انجام دادیم تا شاهد تغییرات پارامتر‌های عملکرد در حالت Real Time بازی شویم. به این ترتیب ما بوسیله تنظیمات آماده شدیم تا ببینیم دقیقا چه تغییراتی در بازی انجام شده است و به این نتیجه رسیدیم که هیچ عملکرد گرافیکی مربوط به این تست بدست نیامد.

AMD APU TEST SYSTEM (مشخصات سیستم برای تست AMD APU)

CPU: A10 7890k

Motherboard: ASUS ROG Crossblade Ranger

Memory: 16GB Corsair Vengeance LP DDR3 2133MHz. 2GB to iGPU

Storage: Visiontek 240GB SSD

PSU: Bitfenix Fury 550G

RE7 Zombie

پرفورمنسی که در بازی از تراشه‌ی AMD A10 APU می‌گیرید کمی قابل توجه است. این نشان می‌دهد که AMD راه پر فراز و نشیبی در این مسیر دارد تا به یک نتیجه‌ی مطلوب و رضایت بخش برسد. شما آینده‌ی تراشه‌های APU را چگونه می‌بینید و انتظار دیدن چه اتفاق‌هایی درباره‌ی پیشرفت و توسعه‌ی تراشه‌های هوشمند APU‌ هستید؟