پلیر یونیورسال ۳۰ دلاری Media Player Ultra برای مدت محدودی رایگان شد!

گردآوری پورتال رهتا :
به گزارش بولتن نیوز،تنها یک پلیر معمولی نیست! این برنامه اجازه می دهد تا شما به تماشای هر گونه فیلم و ویدیو، و همچنین موسیقی مورد علاقه ی خود بپردازید. Media Player Ultra از بیش از ۳۰۰ فرمت رسانه ای مختلف پشتیبانی می کند!

اپلیکیشن یونیورسال Media Player Ultra ویژگی های زیادی را به شما ارائه می کند. برای مثال شما می توانید فایل های صوتی و تصویری در SoundCloud و یوتیوب را جستجو کرده و گوش دهید، محتوای این سرویس ها را ذخیره کنید، لیست های پخش مورد نظر خود را ایجاد کنید، اکولایزر را تنظیم کنید، در هنگام تماشای ویدیو ها آهنگ صوتی انتخاب کنید و خیلی موارد مفید و جالب دیگر را انجام دهید! 

ویژگی ها: جستجو و پخش محتوای رسانه از یوتیوب و SoundCloud. ایجاد و ویرایش لیست های پخش تصویری/صوتی از محتوای رسانه ی یافته شده در یوتیوب و SoundCloud. مرتب کردن و جستجو برای فایل های چند رسانه ای محلی. اضافه کردن فایل های صوتی و تصویری محلی به لیست های پخش. قابلیت پخش فایل های دی وی دی. تماشای ویدیو های با زیرنویس. پشتیبانی از زیرنویس های داخلی و خارجی: aqt, .ass, .stl, .mpl, .rt, .smi, .srt, .ssa, .stl, .sub, .usf. امکان انتخاب آهنگ های صوتی در ویدیو. تنظیمات اکولایزر. پشتیبانی از کلید های چند رسانه ای بر روی صفحه کلید. پشتیبانی از ژست ها برای دستگاه های لمسی و کلید های میانبر. گزینه ی استریم محتوا به دیگر دستگاه ها (Cast to Device). یکپارچه سازی با  Last FM. فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: ".avi”, ".flv”, ".mkv”, ".vob”, ".qt”, ".m4p”, ".3g2”, ".3gp2”, ".3gp”, ".3gpp”, ".m4v”, ".m4a”, ".mp4v”, ".mp4”, ".mov”, ".m2ts”, ".asf”, ".wm”, ".wmv”, ".m4b”, ".m4r”, ".3ga”, ".ts”, ".f4v”, ".hdmov”, ".moov”, ".mpeg”, ".mpg”, ".mpe”, ".mpg2”, ".mpeg1”, ".mpeg4”, ".divx”, ".dvr-ms”, ".ogv”, ".mxf”, ".m2p”, ".mts”, ".rm”, ".rmvb”. فرمت های صوتی پشتیبانی شده: ".flac”, ".mp3”, ".wav”, ".m4a”, ".wma”, ".aac”, ".adt”, ".adts”, ".ac3”, ".ec3”, ".amr”, ".au”, ".aiff”, ".aif”, ".aifc”, ".caf”, ".qcp”, ".wave”, ".alac”. طیف وسیعی از تنظیمات اپلیکیشن.

اپلیکیشن Media Player Ultra به صورت یونیورسال برای پلتفرم ویندوز ۱۰ توسعه یافته است و قابلیت اجرا بر روی تمام دستگاه های ویندوز ۱۰ از جمله موبایل، کامپیوتر، اکس باکس و… را دارا می باشد. این اپلیکیشن در استور ویندوز ۲۹.۹۹ دلار قیمت دارد ولی با تخفیف ویژه ای که توسعه دهنده ی آن در نظر گرفته، شما می توانید برای مدت محدودی آن را به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه وجهی بر روی دستگاه های خود دریافت کنید.

∎​