پربازدید ترین پست های اینستاگرام نصر در سال 2016پست های اینستاگرام پنج میلیون و 800 هزار بار پسندیده شدند+عکس

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش نصر، بر اساس این آمار 9 پست برتر سال 2016 صفحه رسمی اینستاگرام نصر به آدرس instagram.com/nasrnews  مشخص شد که همه این 9 پست متعلق به انعکاس خبرها و رویدادهای مربوط به فاجعه قطار تبریز- مشهد است.

در طول یک سال گذشته مخاطبان و پیگیری کنندگان پست های صفحه رسمی اینستاگرام نصر پنج میلیون و 818 هزار و 572 بار پسندیده اند یا به عبارتی دیگر like کرده اند.

این گزارش حاکی است، در حال حاضر صفحه اینستاگرام آژانس خبری تحلیلی نصر با بیش از 73 هزار و 300 مخاطب و پیگیری کننده یکی از پر مخاطب ترین صفحات خبری این شبکه اجتماعی در کشور به حساب می آید.

این گزارش می افزاید، اینستاگرام در واقع اپلیکیشنی است بر روی گوشیهای اسمارت ، ابتدا بر روی آیفون و آی پد پیاده شد و در ادامه  قابل دانلود بر روی گوشیهای اندروییدی هم شد.

 شبیه ترین سایت به اینستاگرام از لحاظ نحوه عملیات توییتر می باشد ، با این تفاوت که در توییتر شما متن و لینک  به اشتراک می گذارید اما در اینستاگرام شما عکسی را با توضیح ویا بدون توضیح به اشتراک می گذرایید. همانند توییتر یک عده شما را فالو می کنند (شما را دنبال می کنند ) و یا شما آنها را دنبال می کنید برای همدیگر کامنت می گذارید و یا لایک می کنید.

انتهای پیام/

∎​