اهدای رایگان کنسول بازی PS4 Pro با پشتیبانی از فناوری ۴K

گردآوری پورتال رهتا :

درست زمانی که فکر می‌کردیم کنسول‌های بازی به اوج توانایی‌های خود رسیده‌اند شرکت سونی با عرضه ‍PS4 Pro یعنی اولین کنسول بازی با قابلیت پشتیبانی از فناوری ۴K مرز باورهای کاربران را شکست.

به گزارش /#، در مدل جدید شاهد افزایش میزان RAM و همچنی ارتقای پردازنده‌ایم و روی‌هم‌رفته تجربه بازی با این دستگاه فوق‌العاده بهبود یافته است. اما قبل از اینکه جیب مبارک را خالی بفرمایید بهتر است شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه PS4 Pro امتحان کنید. شرکت در این قرعه‌کشی برای همه آزاد و رایگان است.

img_4255

کنسول جدید Pro مدل بسیار پیشرفته‌ی نسخه قبلی یعنی PS4 محسوب می‌شود. این کنسول قادر به اجرای بازی‌ها با گرافیک ۴K است و با پشتیبانی از تکنیک HDR و اجرای روان‌تر فریم‌ها تجربه فوق‌العاده لذت‌بخشی ایجاد می‌کند که تا کنون هیچ کنسول دیگری قادر به ارائه آن نبوده است.

با اتصال این کنسول به اجتماع گیمرهای طرفداران سونی یعنی جامعه PlayStation Plus می‌توان از انجام بازی‌ها به صورت آنلاین و در سرتاسر جهان لذت برد. از بازی‌های که انتظار می‌رود تا چندی دیگر شاهد عرضه آنها برای کنسول جدید باشیم می‌توان به Mass Effect: Andromeda، Call of Duty: Infinite Warfare و Horizon Zero Dawn اشاره کرد.

قیمت نهایی PS4 Pro تقریبا ۴۰۰ دلار است که با توجه به امکانات ارائه شده کاملا منصفانه است اما اگر برنده قرعه‌کشی باشید نیازی به خرج حتی یک دلار هم نخواهد بود. به خاطر داشته باشید که ظرفیت محدود است و بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام و قرارگیری در لیست قرعه‌کشی اقدام فرمایید. برای شروع به لینک زیر مراجعه نمایید: