لنز جدید فوجی فیلم، از خیال پردازی تا واقعیت

گردآوری پورتال رهتا :

لنز جدید فوجی فیلم، XF 100-400 توسط این شرکت رونمایی شد.

به گزارش /#، فوجی فیلم شرکت چندملیتی مستقر در توکیوی ژاپن، رویایی بسیاری از عکاسان را به واقعیت تبدیل کرد. Fujinon XF 100-400mm F4.5-5.6 R LM OIS WR محصول جدید این کمپانی رویایی هر عکاسی به شمار می رود.

لنز 400-100 شرکت فوجی فیلم معادل لنز 609-152 فرمت 35 میلیمتری است. سیستم لرزشگیر این لنز بی نظیر است و ثبت تصاویر با فاصله زیاد را راحت می کند.

این لنز مخوف در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده بوده و ضد آب و ضد گرد، غبار و خاک است. لنز مذکور همچون دوربین محبوب X-Pro2 می تواند در شرایط آب و هوایی بسیار سرد (14- درجه سانتی گراد) به درستی کار کند و نیازهای عکاسان را بر طرف سازد. این لنز در زمره لنزهای تله فوتو قرار می گیرد که قابلیت فوکوس در فاصله‌های بسیار دور را دارد. محصول جدید شرکت فوجی فیلم نه تنها از لحاظ توانایی ثبت عکس‌های بزرگ از سوژه‌های دور و بعصی اوقات غیرقابل دسترس را دارد؛ بلکه زاویه دید باریک آن نیز دارای اهمیت قابل توجهی است. این ویژگی سردرگمی بصری را کاهش داده و یک سوژه را برای بیننده برجسته می کند. از این لنز برای ثبت تصاویر ورزشی و حیات وحش بهره گرفته خواهد شد. این لنز دارای میدان دید محدودی است و هرچه بزرگ تر شود، محدودیت میدان دید آن بیشتر می شود.

21 عدسی در 14 گروه مختلف در این لنز به کار برده شده تا عملکرد متناسبی را به کاربر ارائه دهد.

این لنز از ماه فوریه 2016 با قیمت 1899 دلار به بازار عرضه خواهد شد.