گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن بنگر، در مصاحبه‌ای لو داد که نیت کرده بود دوستان صمیمی‌اش را سرخ پوش کند. مهدی رحمتی، محسن بنگر و سید جلال حسینی، از زمان بازی در تیم سپاهان دوستانی نزدیک برای هم هستند. اواسط فصل گذشته و زمانی که صحبت از مالکیت و یا اسپانسری هدایتی برای باشگاه پرسپولیس بود، صحبت های زیادی شکل گرفته بود که مهدی رحمتی جانشین سوشای پر اشتباه خواهد شد و سید جلال حسینی، زوج مطمئن زمان دایی را با بنگر تشکیل می‌دهد.
بعد از این شایعات، محسن بنگر هم وارد صحبت با دوستان خود شده بود و اطمینان خاطر داده بود که با ورود هدایتی، وضعیتی مناسب در باشگاه شکل می‌گیرد و تیمی خوب تشکیل می‌دهند. با گذشت زمان اما وضعیت جوری دیگر رقم خورد. نژاد فلاح و طاهری به جای هدایتی پرسپولیس را تحویل گرفتند و از سوی دیگر امیر قلعه نویی هم از استقلال جدا شد و شرایط برای پیوستن مهدی رحمتی به این تیم مهیا شد.
بعد از این که رحمتی به استقلال پیوست، پرویز مظلومی پیگیر وضعیت سید جلال حسینی از رحمتی شد. رحمتی به حسینی پیشنهاد پیوستن به استقلال را می‌دهد. مظلومی پیش از این در تیم ملی ب با سید جلال کار کرده وبه شدت خواهان او بود. حسینی هم چندان مخالف این پیوستن نبوده، اما در نهایت با اتفاقاتی که می‌افتد، او راهی نفت تهران می‌شود.
فصلی که می‌توانست با پیوستن این سه بازیکن به شدت برای پرسپولیسی‌ها فوق العاده باشد، تبدیل به فصلی پر از استرس شده و معلوم نیست جوان های جایگزین، برای باشگاه چه کار خواهند کرد.

258 43