گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش /#، عنوان این نمایشگاه «تکرار» است که در آن ۱۳ اثر با تکنیک اکریلیک و ورق نقره روی بوم به نمایش گذاشته می شود که ابعاد کوچکترین آن ۸۰×۸۰ و بزرگ ترینش ۱۶۰×۱۶۰ سانتی متر است .

وجدانی در این آثار بوم را به عنوان آیینه بزرگی در نظر گرفته که در آن زنانی در حالی که آیینه بدست دارند و تنها چشم هایشان پیداست به شکل های مختلف در آن تکرار می شوند. او در واقع در این آثار روایتگر تکرار شرایط  اجتماعی و فرهنگی در طول تاریخ است. زنان آثارش مخاطبان را دعوت می کنند تا در این آیینه های مخدوش شده نگاهی به خود داشته باشند، گویی این آیینه ها تاکید می کنند که تاریخ تکرار وقایع است.

نیلوفر وجدانی متولد ۱۳۶۲ تهران است. او کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و کارشناس ارشد نقاشی از دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه هنر تهران است. وی تاکنون در نمایشگاه های متعدد گروهی شرکت داشته است و نمایشگاه نقاشی «تکرار» اولین نمایشگاه انفرادیش محسوب می شود. او فعالیت های زیادی در زمینه تصویر سازی به خصوص تصویر سازی کودک داشته است و در سال ۹۳ جایزه سوم در بخش نقاشی دومین جشنواره فرهنگی هنری سیاه و سفید را از آن خود کرده است.

این آثار تا چهارشنبه نهم اردیبهشت ماه روی دیوار گالری شکوه خواهند بود و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار در گالری شکوه واقع در خیابان فرمانیه، خیابان اندرزگو، کوچه سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ دیدن کنند.