تولید 56 نوع محصول کشاورزی در بهنمیرضرورت تعریض جاده بابل به بهنمیر

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، اسحاق‌علی کشاورز امشب در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن اجتماعات تالار نگین بهنمیر برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 56 نوع محصولات کشاورزی در بهنمیر تولید می‌شود، اظهار کرد: بهنمیر برند بسیاری از محصولات کشاورزی از جمله نیشکر و توت فرنگی است.

وی با اشاره به اینکه بهنمیر با داشتن ساحل بکر و زیبا همراه با پوشش گیاهی و جنگلی از سواحل نادر استان است، گفت: این منطقه سالانه پذیرای گردشگران و مسافران زیادی از اقصی نقاط مختلف کشور است.

بخشدار بهنمیر با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم و فراهم کردن شرایط رفاه و آسایش آنها از اساسی‌ترین برنامه‌های بخشداری بهنمیر است، گفت: به دنبال فراهم‌کردن شرایط مناسب برای توسعه اقتصادی، فرهنگی، علمی و هنری در این بخش هستیم.

کشاورز با بیان اینکه مسؤولان در جایگاه مسؤولیتی خود موظف هستند وظایف خود را به درستی انجام داده و به رسیدگی مشکلات مردم بپردازند، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که مردم بخش بهنمیر از دیرباز با آن مواجه بودند مشکل کم آبی بود که با حفر دو حلقه چاه بخشی از مشکل کم آبی این بخش حل شد.

وی با بیان اینکه یکی از دیگر از مشکلاتی که مردم بخش بهنمیر در هنگام بارندگی با آن مواجه هستند، طغیان رودخانه تلار بهنمیر است،گفت: در حال حاضر لایروبی رودخانه تلار در دست اجرا است.

بخشدار بهنمیر با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های بهنمیر در هفته دولت اظهار کرد: افتتاح و بهره‌برداری از سالن ورزشی عزیزک، پروژه مرغ مادر گالشکلای بهنمیر، احداث ساختمان دهیاری کاله، کلنگ‌زنی جاده بابل به بهنمیر و لایروبی رود خانه تلار در بهنمیر از جمله این پروژه‌ها است.

کشاورز در پایان با تاکید بر اینکه تعریض جاده بابل به بهنمیر در دستور کار قرار گیرد،گفت: این جاده از جاده‌های خطرناک و حادثه‌خیز بخش بهنمیر است که نیاز به تعریض و بازگشایی دارد.

انتهای پیام/86010/آ ۳۰/

∎​