گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش /#، در رقابت های مرحله نهایی لیگ بسکتبال با ویلچر بانوان که از 21 تا 23 اسفند ماه به میزبانی هیأت فارس برگزار شد، تیم های هیأت زنجان، هیأت فارس، کاشی پرسپولیس یزد و هیأت خراسان رضوی باهم به رقابت پرداختند که هیأت فارس به عنوان قهرمانی دست یافت، هیأت زنجان نایب قهرمان شد و عنوان سوم به کاشی پرسپولیس یزد رسید.

مرحله مقدماتی این مسابقات بهمن ماه سال جاری به میزبانی خراسان رضوی و با حضور 8 تیم برگزار شد که در پایان چهار تیم برتر به مسابقات مرحله نهایی راه یافتند.

* پایان لیگ برتر والیبال نشسته بانوان با قهرمانی کرمان

هیأت کرمان عنوان قهرمانی رقابت های والیبال نشسته بانوان را از آن خود کرد.

مسابقات مرحله نهایی لیگ والیبال نشسته بانوان در دسته برتر از 20 تا 22 اسفند ماه به میزبانی باشگاه استقلال ساری و در مجموعه فرهنگی، ورزشی ایثار شهر ساری برگزار شد و پس از انجام 15 بازی به صورت دوره ای، به کار خود پایان داد که در پایان تیم هیأت کرمان به عنوان قهرمانی دست یافت، ذوب آهن اصفهان نایب قهرمان شد، ثامن الحجج سبزوار در جایگاه سوم ایستاد و عناوین چهارم تا ششم به ترتیب به تیم های هیأت همدان، استقلال ساری و هیأت گیلان رسید.

* قهرمانی خراسان رضوی در بسکتبال با ویلچر پیشکسوتان

خراسان رضوی عنوان قهرمانی سومین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر پیشکسوتان را کسب کرد.

رقابت های این دوره از 20 تا 23 ا سفند به میزبانی هیأت اصفهان و با حمایت باشگاه گیتی پسند و همکاری اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران، با حضور 6 تیم برگزار شد و پس از برگزاری مسابقات خراسان رضوی قهرمان شد، تهران به عنوان نایب قهرمانی رسید و گیتی پسند اصفهان نیز در جایگاه سوم ایستاد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات جمعی از مسئولین فدراسیون، بهزیستی، بنیاد شهید و امورایثارگران، اداره کل ورزش و جوانان و نیز مسئولین باشگاه گیتی پسند و هیأت اصفهان نیز حضور داشتند و طی حکمی از سوی انجمن بسکتبال با ویلچر، سید جلال حسینی به عنوان مسئول کمیته پیش کسوتان منصوب شد.

انتهای پیام/ی