سوریه- سنگاپور به جای ایران-سنگاپور؛ ۱۹ آبان در مالزی

گردآوری پورتال رهتا :  ‌و ‌به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال سوریه در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته پایانی دور رفت انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۲۵ آبان ماه در مالزی به مصاف ایران خواهد رفت.
فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که برای آمادگی هر چه بیشتر برای بازی برابر ایران یک دیدار دوستانه با سنگاپور برگزار خواهند کرد.
این دیدار در  نهم نوامبر (۱۹ آبان) و در مالزی برگزار خواهد شد. پیش از این ایمن الحکیم، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه نگرانی خود را از نبود بازی دوستانه قبل از دیدار برابر ایران بیان کرده بود که در نهایت فدراسیون فوتبال این کشور با سنگاپور برای برگزاری دیدار دوستانه به توافق رسید.
تیم ملی فوتبال سوریه از چهار بازی که در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان رفته یک پیروزی، یک تساوی و دو شکست را به دست آورده و در رده چهارم جدول رده بندی جای دارد. این در حالی است که ایران با ۱۰ امتیاز در رده نخست جای دارد.
 روز گذشته مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگاران از قصور برخی افراد در لغو بازی دوستانه ایران برابر سنگاپور خبر داده بود؛ کسانی که به گفته کارلوس کی‌روش با "تفکر زرنگ خیابانی" خود مانع از انجام این بازی شدند. در این شرایط و بعد از لغو این بازی اکنون سوریه، حریف ایران از این فرصت استفاده کرده و قصد دارد برابر سنگاپور در دیداری دوستانه به میدان برود.

انتهای پیام ∎​