گردآوری پورتال رهتا : مسعود خوشکام روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هنوز میزان خسارت ها در این بخش برآورد نشده است و تا آخر وقت امروز میزان خسارت راه ها محاسبه و اعلام می شود.

وی با بیان اینکه بیشتر جاده های روستایی زنجان به ویژه مسیرهای روستایی در جاده زنجان - طارم، ماهنشان به لولک آباد و ایل بلاغی و ابراهیم آباد در شهرستان ماهنشان و گردنه سعید آباد در شهرستان ایجرود، روستای بولاماجی و زیر گذر روستای کهناب در زنجان به دلیل ریزش باران سیل آسا بعدازظهر شنبه دچار آبگرفتگی شدند اظهار کرد: جاده های بسیاری از روستاهای زنجان دچار آبگرفتگی شده که نیاز به پاکسازی دارد.

خوشکام با اشاره به اینکه جاری شدن سیل اغلب مسیرهای روستایی را تحت تاثیر قرار می دهد، افزود: در پل زیرگذر روستای کهناب به ارتفاع قریب دو متر آب باران جمع شده بود که راهداران برای هدایت آن تلاش وافری کردند و با توجه به تداوم بارش ها امروز نیز این عزیزان برای پاکسازی دهانه پل ها و آب روها اقدام خواهند کرد تا مشکلی پیش نیاید.

وی یادآور شد: مسیر اصلی روستای بولاماجی که در 10 کیلومتری شهر زنجان قرار دارد به دلیل وارد شدن خسارت به سازه پل، مسدود اعلام شد و راهداران نسبت به ایمن سازی آن اقدام کردند تا خطری متوجه رانندگان نشود.

597/6085/1352