دانلود مکان‌یاب قدرتمند "Google Maps"

گردآوری پورتال رهتا : به گزارش خبرنگار فناوری گروه فضای مجازی /#؛ نرم افزار Google Maps بهترین نرم افزار نقشه برای گوشی های اندروید و آی او اس است. این نرم افزار که متعلق به شرکت گوگل است، یک مکان یاب با امکانات بی‌نظیر که می تواند طلاعاتی نظیر حجم ترافیک، پیدا کردن مکان شما، امکان انتخاب حالت نقشه، نمایش تصاویر سطح خیابان، قطب نمای دقیق، نقشه های سه بعدی، دستورالعمل های متنوع، مرور آفلاین نقشه ها، نمایش عرض جغرافیایی و … را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار در گوگل پلی بیش از 6/5 میلیون دفعه دانلود شده است.
Google Maps
برخی از ویژگی های Google Maps:
نقشه های تفصیلی با ساختمان های 3Dدارای صدای هدایت کننده GPS navigationاستفاده در رانندگی، حمل و نقل عمومی، دوچرخه سواری و پیاده روینمایش زنده اطلاعات ترافیکیجستجوی مکان و بررسی کسب و کارامکان انتخاب نقشه های داخل سالن فرودگاه، هتل ها، فروشگاه ها و …راهنمای صوتی برای مکان یابیپیدا کردن، درجه دادن، و دریافت توصیه های مورد نیازموقعیت دوستانتان را در نقشه ببینید و موقعیتشان را بررسی کنید.صفحه ای برای مکان های اختصاصی بوسیله آپلود عکس از مکانی که بازدید کردیداضافه کردن مکان جدید برای مکان هایی که چک کرده اید
تصاویری از  محیط برنامه
 
 
 Google Maps Google Maps Google Maps


 • دانلود و مشخصات فایل
Google Maps
قبل از رفتن به نمایشگاه کتاب این نرم افزار را دانلود کنید.         قبل از رفتن به نمایشگاه کتاب این نرم افزار را دانلود کنید.
حجم: 54 مگابايت
نسخه: 9.40.1
نوع فایل: apk برای آندروید
بارکد برای اندروید      
دانلود بارکد خوان اندروید و Ios

انتهای پیام/