فروش ۱ میلیون گوشی در ۲ ساعت

گردآوری پورتال رهتا :

شرکت LeEco هفته گذشته از سه گوشی هوشمند جدید به نام‌های Le 2، Le 2 Pro و Le Max 2 رونمایی کرد. این محصولات به‌قدری از طراحی، سخت‌افزار و قیمت ایده آلی برخوردار بودند که تنها در عرض دو ساعت حدود ۱ میلیون قطعه از آن‌ها به فروش رفته است.

این کمپانی هفته گذشته طی یک مراسم از سه گوشی هوشمند جدید به نام‌های Le 2، Le 2 Pro و Le Max 2 رونمایی کرد. حال خبری رسیده مبنی بر اینکه این سه گوشی هوشمند توانسته‌اند در بازار کشور چین رکوردشکنی کرده و تنها در ۱۲۰ دقیقه فروش یک میلیونی را پشت سر بگذارند.

به گزارش گجت نیوز، البته منظور فروش هر سه مدل جمعاً روی یکدیگر است چرا که مشخص نیست چه تعداد هندست Le 2 که ارزان‌ترین مدل از این سه گوشی است به فروش رفته و یا چه تعداد Le Max 2 تازه‌ترین پرچم‌دار شرکت LeEco طی این دو ساعت به فروش رفته است. به هر حال این میزان فروش برای یک کمپانی می‌تواند موهبتی باشد.

این یک دستاورد بزرگ از یک کمپانی سازنده است که در صنعت گوشی‌های هوشمند به دست آمده است. البته نباید مشخصات خوب در کنار قیمت مناسب این محصولات را نادیده گرفت. چرا که LeEco به معنای واقعی دستگاه‌های خوبی را تولید کرده است. این دستگاه‌ها آن‌قدر جذاب هستند که LeEco بتواند فروش بین‌المللی موفقی را نیز با آن‌ها به دست آورد.