صفر تا صد محصولات جدید سایپا در نمایشگاه خودرو تهران

گردآوری پورتال رهتا :

گروه خودروسازی سایپا در جریان نمایشگاه خودرو تهران با ایجاد غرفه مجازی، نمایش و تست مجازی خودرو های جدید خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از سایپا نیوز؛ در دومین نمایشگاه خودرو تهران، گروه خودروسازی سایپا در غرفه مجازی خود، مشاهده خودرو های جدید خود را با تکنیک واقعیت مجازی رونمایی کرد و به صورت عملیاتی در اختیار بازدیدکنندگان غرفه سایپا قرارداد.
در غرفه مجازی سایپا صفر تا صد  طراحی تا عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا با تکنیک واقعیت مجازی در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده شده است و کاربران می توانند روند طراحی این خودروها را مشاهده کرده و بصورت مجازی رانندگی آن را تجریه کنند.
همچنین در غرفه مجازی گروه سایپا بازدید کنندگان می توانند با نصب اپلیکیشن تلفن همراه سایپا بر روی گوشی های خود و آشنایی با سایر شبکه های اجتماعی از آخرین اخبار و خدمات پس از فروش سایپا اطلاع حاصل کنند.
گفتنی است کلیه مشتریان سایپا نیز می توانند جهت استفاده از خدمات اپلیکیشن مجازی گروه خودروسازی سایپا این نرم افزار را از  اپلیکیشن «بازار» دانلود نموده و از خدمات گسترده آن در حوزه های فروش، خدمات پس از فروش، آگاهی از اخبار و شرایط فروش و دیگر خدمات متنوع آن استفاده نمایند.