رونمایی از بی وای دی S7 در نمایشگاه خودروی تهران + مشخصات کامل

گردآوری پورتال رهتا :

به گزارش سایت CAR.IR ، خودروی BYD S7 در نمایشگاه خودروی تهران برای اولین بار در ایران رونمایی شد . این شرکت با حضور پر قدرت در این نمایشگاه به ومعرفی و عرضه محصولات جدید خود اقدام نمود . در گزارش سعی شده است نگاهی به این محصولات داشته باشیم و در ادامه به معرفی مشخصات کامل وجزئیات دقیق خودروی BYD S7 پرداخته شود .

S7 از همان پلت‌فرم و طرح کلی بدنه BYD S6 استفاده می‌کند اما حاصل فیس لیفت هوشمندانه‌ای که طراحان BYD روی این بدنه اعمال کرده‌اند، خلق یک چهره به‌روز‌تر و زیباتر نسبت به S6 است. نمای جلو S7 به لطف ابعاد بزرگ سپر و خط ضخیم میان جلو پنجره که چراغ‌ها را به یک دیگر متصل کرده است؛ حس قدرت و ابهت را به بیننده القا می‌کند. نمای جانبی خودرو، به جز طرح جدید رینگ‌ها و ورودی هوای تزئینی روی گلگیر، تفاوت خاصی با BYD S6 ندارد.

در نهایت، در نمای عقب، گرافیک جالب توجه چراغ‌ها و خروجی‌های بزرگ اگزوز، از نقاط قابل توجه محسوب می شوند. نمای داخلی S7 به لطف مواردی همچون مانیتور بزرگ 10.1 اینچی موجود در بخش میانی داشبورد و قطعات طرح چوب به کار برده شده، طرحی لوکس، با کیفیت و کاملا متمایز نسبت به بسیاری از خودروهای هم‌رده داشته و حس سوار شدن به یک کراس‌اوور لوکس و رده بالا را به سرنشینان خود القا می کند.


منبع خبر : اختصاصی car.ir