خبری از نسخه جدید بازی Thief نخواهد بود

گردآوری پورتال رهتا :

هیچ نسخه جدیدی از مجموعه Thief در دست ساخت نیست. این خبریست که چندی پیش آقای دیوید انفوسی، مدیر عامل استودیوی ایدوس مونترال، در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه /# باشید.

به گزارش /#، هفته گذشته شایعات گوناگونی در خصوص توسعه نسخه جدید بازی مورد انتظار Thief توسط استودیوی ایدوس مونترال در سراسر فضای مجازی پخش شد. در کنار این خبر، استودیوی فیلم سازی Straight Up Films شایعه ای دیگر از ساخت فیلم سینمایی این فرانچایز با طرفداران و بازی بازان به اشتراک گذاشت. حال آقای دیوید انفوسی (David Anfossi)، مدیر عامل استودیوی ایدوس مونترال، در صفحه شخصی حساب کاربری شبکه اجتماعی توییتر این شایعه را به صورت رسمی تکذیب کرد.

دیوید انفوسی در بیانیه خود از سختی ها و دشواری های کنونی ساخت دنباله فرانچایز Thief سخن گفت. وی اعلام کرد که برای ساخت نسخه پنجم این بازی، باید تیم خوبی تشکیل شوند و بودجه ساخت و انتشار بازی نیز تامین و مشخص گردد. به همین دلیل، دیوید انفوسی از طرفداران خواست که در حال حاضر، عرضه نسخه جدید بازی Thief را فراموش کنند.

ایشان در شبکه توییتر این چنین نوشت:

به نظر می رسد ما بر روی ساخت Thief 5 [نسخه جدید این مجموعه] مشغول به کار هستیم. خب در این صورت ما به یک سری چیزها نیاز داریم… ما باید یک تیم خوبی بسازیم و بودجه آن را تامین کنیم… اصلا فراموشش کنید. [ولش کنید]

— David Anfossi (@DavidAnfossi) May 15, 2017

البته ممکن است کمپانی اسکوئر انیکس ساخت و توسعه مجموعه Thief را به دست استودیوی دیگری سپرده و استودیوی Eidos Montreal دیگر مسئول نسخه جدید این سری نیست! حال نسخه جدید این مجموعه به شکلی خواهد بود مشخص نیست آما آنطور که پیداست به نظر می رسد این عنوان توسط استودیوی ایدوس مونترال توسعه نمی یابد.

اگرچه صحبت های آقای دیوید انفوسی مختص نسخه ویدیویی بازی است و ایشان هیچ صحبتی در رابطه با فیلم سینمایی مجموعه Thief نکرد. به نظر می رسد شایعه ساخت فیلم صحت دارد چرا که صفحه آن در وب سایت استودیوی Straight Up Films تاسیس شده است. البته این صفحه، انتشار نسخه جدید بازی Thief را تایید کرده که هم اکنون با توجه به رد این شایعه، گویا اعضای این استودیوی فیلم ساز به اشتباه این موضوع (عرضه بازی Thief 5) را منتشر کردند. مشخصات این فیلم سینمایی به شرح زیر است:

ژانر: اکشن و ماجراجویی نویسنده: آدام ماسن و سیمون بویز تهیه کنندگان: Marisa Polvino، Kate Cohen، Roy Lee و Adrian Askarieh تولید کننده انحصاری: Sandra Condito

در حال حاضر جزئیات بیشتری از این فیلم سینمایی منتشر نشده و هیچ اطلاعی از تاریخ اکران آن در دسترس نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری خبرهای این مجموعه، رسانه /# را دنبال کنید.

آخرین نسخه از مجموعه Thief در تاریخ ۲۵ فوریه سال میلادی ۲۰۱۴ مصادف با ششم اسفند ماه سال ۹۲ بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم دو کمپانی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان و همچنین رایانه شخصی ویندوزی و کنسول قابل حمل Shield منتشر شد. عملکرد این بازی چندان رضایت بخش نبود و پس از انتشار آن، بیشتر نقدهای منفی طرفداران و منتقدان به گوش می رسید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عدم حضور بازی Thief 5 در مراسم E3 2017 چیست؟ به نظر شما، نسخه جدید این فرانچایز در تاریخی رونمایی و عرضه خواهد شد؟ چه انتظاراتی از نسخه جدید بازی Thief دارید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما در میان بگذارید.