تماشا کنید؛ با دوربین آیفون ۷ بهتر و حرفه ای تر عکاسی کنید

گردآوری پورتال رهتا :

در روز های گذشته مطلبی مبنی بر آموزش روش های مختلف عکاسی با آیفون ۷ منتشر شد، در این مطلب به بررسی ویدئو های منتشر شده برای یادگیری راه های عکاسی راحت تر با دوربین آیفون ۷ می پردازیم.

/#-آیفون ۷ دارای دوربین بسیار خوبی است و راه های زیادی برای عکاسی با دوربین آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس وجود دارد. کمپانی اپل در ویدئو های کوتاهی راه هایی برای عکاسی راحت تر با دوربین آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس عرضه کرده است که تماشای این ویدئو ها برای کاربران آیفون ۷ بسیار مفید است. این ویدئو ها اکثراً کوتاه مدت است و بیشترین تایم آن ۴۰ ثانیه است، پس وقت شما را کم می گیرد.

ویدئو های کاربردی و کوتاه کمپانی اپل در این روزها ترند بسیاری از وب سایت ها شده است، در این پست به بررسی ۵ ویدئو برتر کمپانی اپل می پردازیم که بررسی آن ها خالی از لطف نیست.

http://click.ir/wp-content/uploads/2017/05/1.mp4

آیفون ۷ با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی امروز به عنوان برترین دوربین آیفون ها معرفی شده است، آیفون ۷ پلاس عملکرد بسیار متفاوت تری دارد که هم از نظر ابعاد بزرگ تر است و هم دارای دوربین دوگانه است.

http://click.ir/wp-content/uploads/2017/05/2.mp4

در دوربین آیفون ۷ راه های زیادی برای تغییر عمق میدان دارد و در حالت پرتره در آیفون ۷ نیز کاربر به راحتی می تواند از حالت پرتره استفاده کند، شما با استفاده از حالت پرتره در آیفون ۷ پلاس می توانید نور دهی و بسیاری از فاکتورهای دیگر عکس ایده آل خود را عکاسی کنید. با این تفاسیر می توان فهمید که دوربین این دو گوشی هوشمند به چه میزان قدرتمند است.

http://click.ir/wp-content/uploads/2017/05/3.mp4

اگر شما آیفون ۷ پلاس دارید و دوست دارید ویدئوهای مربوط به عکاسی با آیفون پلاس را ببینید می توانید از ویدئو زیر استفاده کنید.

http://click.ir/wp-content/uploads/2017/05/4.mp4

یکی از کاربرد های دوربین آیفون ۷ پلاس عکاسی در نور کم با کیفیت بسیار خوب است، شما با استفاده از دوربین این گوشی هوشمند می توانید در مهمانی های خود و یا حتی در هنگام فوت کردن شمع در تولد که تمام چراغ ها خاموش است می توانید به راحتی عکسی با کیفیت بسیار خوب بگیرید.

http://click.ir/wp-content/uploads/2017/05/5.mp4

بدون شک ویدئو های بهتری برای آموزش عکاسی با دوربین آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس وجود دارد که به راحتی در یوتیوب قابل دسترسی است.