قابلیت نمایش نقشه‌های سه بعدی در Google Earth

گردآوری پورتال رهتا :

گوگل ارث،Google Earth، در نسخه به روز شده خود، این امکان را فراهم خواهد کرد که افراد به صورت سه بعدی بر روی نقشه محل مورد نظر خود را مشاهده کنند.

به گزارش /#، گوگل ارث در آخرین به روز رسانی خود دست به اقدامی جالب زده است و در این اقدام کاربران می توانند به راحتی نقشه سه بعدی محل مورد نظر خود را بر روی گوگل ارث مشاهده کنند و در این نقشه تمام جزئیات را ببینند.

قابلیت سه بعدی چیزی بود که قبل از این ها به گوگل اضافه می شد و حتی شاید کمی برای عرضه قابلیت سه بعدی بر روی گوگل ارث دیر هم شده بود ولی در هر صورت این قابلیت به این برنامه اضافه شده است و کاربران حتی با هدست های واقعیت مجازی نیز می توانند به تماشای محل مورد نظر خود به صورت سه بعدی بپردازند.

در حالت سه بعدی شما می توانید از هر زاویه ای که می خواهید محل مورد نظر را به صورت سه بعدی مشاهده کنید و حتی می توانید لوکیشن را برای دوستان خود بفرستید. البته باید به این نکته اشاره کرد که تمام مکان ها در گوگل ارث از این قابلیت برخوردار نبوده است و تعداد مکان ها محدود است.

گوگل ارث، قابلیت نمایش نقشه‌های سه بعدی

خبر خوبی نیز برای طرفداران هدست های واقعیت مجازی داریم، در ماه نوامبر قابلیت تماشای نقشه های گوگل ارث در هدست های واقعیت مجازی HTC، عرضه می شود و در حال حاضر نیز کاربران می توانند با هدست های Oculus Rift و Oculus Store می توانند ۲۷ لوکیشن را به صورت سه بعدی تماشا کنند.

یکی از قابلیت های جدید گوگل ارث تور های پیشنهادی آن است که در ورژن جدید آن عرضه خواهد شد، گوگل به شما مسیر های زیبا و جذاب را پیشنهاد می کند و از این مسیر ها تصاویر سه بعدی را به شما نشان می دهد، البته باز هم باید به این نکته اشاره کرد که مکان های عرضه شده محدود هستند. حتی در طول مسیر حرکت به محل مورد نظر شما می توانید از خبر های عرضه شده در رابطه با مقصد مورد نظر با خبر شوید و حتی ویدئو های مربوط به مقصد خود را در گوگل مشاهده کنید.

گوگل ارث، قابلیت نمایش نقشه‌های سه بعدی

یکی دیگر از قابلیت های جدید گوگل ارث، قابلیت جدید I’m feeling lucky یا من احساس خوش شانسی میکنم است. با استفاده از این قابلیت گوگل به شما ۲۰۰۰۰ نقطه مختلف را پیشنهاد می کند و شما می توانید با استفاده از قابلیت های جدید گوگل در رابطه با این مکان ها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و حتی می توانید سریع ترین مسیر برای پایان یک سفر خود را نیز از این روش پیدا کنید.

نسخه جدید گوگل ارث هم اکنون در مرورگر کروم قابل دسترسی است، ولی در آخر این هفته برای دستگاه های اندروید عرضه می شود، این قابلیت به زودی برای iOS نیز فراهم می شود.