پیش‌فروش گلکسی S8 از مرز ۱ میلیون گذشت

گردآوری پورتال رهتا :

در آخرین خبر های ارائه شده از گلکسی های جدید این خبر به چشم می خورد که گلکسی S8 و S8 پلاس با استقبال خوبی مواجه شده اند و پیش فروش این گوشی های هوشمند از مرز یک‌میلیون عدد هم گذشته است.

به گزارش /#، گلکسی S8 و S8 پلاس در حالت پیش فروش قرار دارند و هنوز به صورت رسمی به بازار عرضه نشده اند. اما در حالت پیش فروش نیز این گوشی های هوشمند با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند و حتی در حالت پیش فروش، گلکسی S8 از گلکسی S7 و S7 edge نیز در زمان خودشان، پیشی گرفته است.

اگر بخواهیم پیش فروش S8 را با سال گذشته و با گوشی های هوشمند S7 و S7 edge مقایسه کنیم، هر دو این گوشی های هوشمند تنها حدود ۲۰۰۰۰۰ عدد پیش فروش شدند و نوت ۷ نیز در زمان پیش فروش چیزی حدود ۴۰۰۰۰۰ عدد پیش فروش شد.

شاید دلیل این موفقیت سامسونگ را در وهله اول بتوان ارتقا سیستم گوشی های هوشمند نام برد. گلکسی S8 و S8 پلاس دارای رم ۶ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه است.

پیش‌فروش گلکسی S8 از مرز 1 میلیون گذشت

با توجه به این موضوع که پیش فروش این پرچم داران بسیار موفق بوده است، باید این سؤال را پرسید که سامسونگ در عرضه گوشی های هوشمند در بازار دچار مشکل نمی شود. سامسونگ در اولین مصاحبه های خود به این موضوع اشاره کرده بود که در سال ۲۰۱۷ چیزی حدود ۴۰ میلیون نسخه از گلکسی S8 و S8 پلاس عرضه می شود. با توجه به این میزان پیش خرید، شاید سامسونگ مجبور باشد میزان تولید خود را در سال ۲۰۱۷ کمی بالاتر ببرد.

گلکسی S8 و S8 پلاس از ۲۱ آوریل به صورت رسمی در بازار عرضه می شود.