بسته الحاقی جدید و رایگان بازی Titanfall 2 معرفی شد

گردآوری پورتال رهتا :

بسته الحاقی جدید و رایگان بازی تایتانفال ۲ تحت عنوان A Glitch in the Frontier توسط دو کمپانی الکترونیک آرتز و ریسپاون اینترتینمنت معرفی شد. این بسته الحاقی در تاریخ ۲۵ آوریل مصادف با ۵ اردیبهشت ماه امسال برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه /# باشید.

به گزارش /#، همان طور که اطلاع دارید، تمامی بسته های الحاقی بازی Titanfall 2 به صورت کاملا رایگان به دست بازی بازان می رسد و سازندگان با شعار “بدون هزینه اضافه” از نسخه دوم سری تایتانفال رونمایی کردند. از این رو، هرگز شاهد تقسیم بندی جامعه کاربران بازی تایتانفال ۲ به چند بخش نبودیم و تمامی محتویات اعم از نقشه های جدید، سلاح های متنوع، تایتان جدید و… برای همه بازیکنان قابل دسترس می باشند.

چندی پیش کمپانی الکترونیک آرتز و استودیوی ریسپاون اینترتینمنت از جدیدترین دی ال سی رایگان بازی Titanfall 2 رونمایی کردند. این بسته گسترش دهنده که A Glitch in the Frontier نام دارد، شامل ۲ نقشه، فیکشن، یک حالت جدید بخش مولتی پلیر (چند نفره) و… می باشد که در روز ۲۵ آوریل سال میلادی جاری (مصادف با ۵ اردیبهشت ماه ۹۶) بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی منتشر خواهد شد.

اولین نقشه جدید بازی، Glitch نام دارد که کمپانی الکترونیک آرتز وسعت و بزرگی این نقشه را در رده نقشه های متوسط قرار داد. بنا به گفته سازندگان، نقشه Glitch از سیارک Captain Lastimosa الهام گرفته شده است. نقشه دوم بازی را می توان مخصوص حالت Live Fire بازی دانست که در بروز رسانی ماه گذشته این عنوان ویدیویی به صورت رسمی از آن رونمایی شده بود. نقشه دوم این بسته الحاقی تحت عنوان Deck شناخته می شود که بر روی حالت Live Fire تمرکز دارد و محیط بسیار جذابی را برای بازیکنان این بخش فراهم خواهد کرد.

از نقشه های جدید بسته الحاقی A Glitch in the Frontier که بگذریم، به حالت جدید بخش مولتی پلیر (چند نفره) بازی می رسیم. این حالت جدید، Marked for Death نام دارد که از نسخه پیشین فرانچایز تایتانفال به نسخه دوم بازی راه یافته است. بنابراین اگر نسخه اول این سری را تجربه کرده باشید، حتما با حالت جدید مذکور آشنا هستید. به علاوه، در پی این بسته الحاقی، فیکشن جدیدی با نام MRVN به بازی تایتانفال ۲ اضافه خواهد شد.

بسته الحاقی A Glitch in the Frontier ضمن افزودن دو نقشه، فیکشن و حالت جدید بخش چند نفره، تغییراتی را در ظاهر منوی اصلی بازی ایجاد خواهد کرد. این تغییرات شامل بخش Get to the Point می شود که از این پس، بازیکنان از طریق منوی اصلی می توانند به بخش فوق مراجعه کنند. همچنین، در این بروز رسانی امکان تجربه حالت Live Fire به صورت خصوصی فراهم گردیده شده است.

بهتر است بدانید استودیوی ریسپاون اینترتینمنت هم اکنون بر روی بروز رسانی بزرگ بازی تایتانفال ۲ سخت مشغول به کار است. کمپانی الکترونیک آرتز با تایید این خبر، اعلام کرد که در بروز رسانی سه ماهه بازی Titanfall 2، محتویات زیادی از جمله تایتان جدید، قابلیت های ارتقا جدید تایتان ها و… به بازی افزوده خواهد شد.

ناگفته نماند استودیوی بازی ساز ریسپاون اینترتینمنت در بیانیه های مختلف از انتشار بسته های الحاقی رایگان بیشتری برای بازی Titanfall 2 خبر داد. این استودیو در هنگام رونمایی از بازی تایتانفال ۲ به صورت رسمی اعلام کرد که این عنوان هیچ سیزن پسی ندارد و تمامی بسته های الحاقی و محتویات گسترش دهنده بازی به صورت رایگان در اختیار تمامی بازیکنان و گیمرها قرار خواهد گرفت.

شایان به ذکر است بازی Titanfall 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر سال میلادی گذشته مصادف با ۵ آبان ماه سال ۹۵ برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی منتشر شد. این عنوان همانند نسخه ابتدایی خود، عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشت و به خوبی توانست تمامی انتظارات منتقدان و بازی بازان را برآورده کند به طوری که نمره متای نسخه پلی استیشن ۴ بازی (امتیازات میانگین منتقدان معتبر جهان) ۸۹ از ۱۰۰ می باشد.

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با بروز رسانی و بسته الحاقی جدید بازی تایتانفال ۲ چیست؟ به نظر شما، اگر سازندگان تمامی بسته های الحاقی این عنوان را به صورت پولی عرضه می کردند، بازهم شاهد اضافه شدن چنین نقشه ها و حالت ها به بازی اصلی بودیم یا خیر؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با دیگر کاربران رسانه /# به اشتراک بگذارید.