معرفی سه گجت جالب ژاپنی

گردآوری پورتال رهتا :

اگر شما هم به داشتن گجت های عجیب و غریب و منحصر به فرد علاقه مند هستید، حتما این مطلب را بخوانید؛ زیرا در ادامه سه گجت جالب ژاپنی را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

/# – گجت های ژاپنی زیادی در اطراف ما وجود دارند و برخی از آن ها واقعاً برای ما جذاب هستند. برخی از این گجت ها واقعا مفید و کاربردی هستند و برخی دیگر هم کمی عجیب و غریب به نظر می رسند. البته برخی از ابداعات و اختراعات آمریکایی ها هم واقعاً جالب هستند؛ اما در این مطلب قصد داریم به معرفی سه گجت ژاپنی بپردازیم که به احتمال بسیار زیاد تاکنون چیزی در مورد آن نشنیده اید و آشنایی با این گجت ها خالی از لطف نیست. در ادامه با همراه باشید. البته لازم به ذکر است که گجت های جالب زیادی توسط ژاپنی های چشم بادامی طراحی و ساخته شده است؛ اما ما در این مطلب به معرفی سه مورد از آن ها بسنده می کنیم.

برچسب های ناخن با چراغ LED

این برچسب های دارای چراغ LED که توسط شرکت Lumi Deco عرضه شده اند، قطعا جز جالب ترین گجت های ژاپنی هستند. اگر به مد و برچسب های ناخن علاقه مند هستید، می توانید با استفاده از این برچسب های ناخن، متفاوت و منحصر به فرد باشید، این برچسب ها نیازی به باتری ندارند و نیروی چراغ LED آن از طریق ارتباط حوزه نزدیک یا همان برچسب NFC گوشی تأمین می شود. برای روشن شدن چراغ این برچسب ها، ابتدا باید اپلیکیشن رایگان این برچسب ها را که فقط برای اندروید عرضه شده است، روی گوشی خود نصب کنید و پس از اجرا کردن اپلیکیشن باید تراشه NFC گوشی خود را فعال کنید و در نهایت انگشت خود را به پشت گوشی نزدیک کنید. تا زمانی که اپلیکیشن مذکور در حال اجرا باشد و انگشت شما به پشت گوشی نزدیک باشد، چراغ LED برچسب ها روشن خواهد ماند. این برچسب ها در بسته های ۱۶ تایی و با شش طرح مختلف در بازار موجود هستند که همه آن ها از جذابیت خوبی برخوردار هستند.

اسباب بازی دیجیتالی Tamagotchi 4U

چند سال پیش یک اسباب بازی دیجیتالی به نام Tamegotchi توسط شرکت اسباب بازی ژاپنی Akihiro Yokoi تولید شد که یک موجود دیجیتالی در آن خلق شده بود و باید همانند یک حیوان خانگی از آن مراقبت می کردید. در ضمن این اسباب بازی دارای بازی و سرگرمی های دیگر نیز بود. ممکن است این اسباب بازی پس از گذشت چند سال فراموش شده باشد و یا نتوانسته باشد توجه افراد را به خود جلب کند. به تازگی نسخه جدیدی از این اسباب بازی با نام Tamagotchi 4U تولید شده است.

این نسخه جدید همانند نسخه قبلی خود دارای قابلیت های بسیار زیادی است و علاوه بر این با برچسب NFC نیز سازگار است و شما می توانید این وسیله را از این طریق این قابلیت به وسیله های دیگر نیز متصل کنید. شما می توانید در Tamagotchi 4U ظاهر حیوان خانگی خود را به شیوه های مختلفی تغییر دهید و با شخصیت های مختلف آشنا شوید.

در Tamagotchi 4U، ابتدا به ۱۰ شخصیت مختلف دسترسی دارید و با انجام بازی های مختلف می توانید به چند شخصیت دیگر هم دسترسی پیدا کنید. این اسباب بازی دیجیتالی در حال حاضر با قیمت ۶۴ دلار در بازار موجود است.

میکروفون بدون صدای KaraoKe

چند سال پیش اولین مدل این بلندگوی منحصر به فرد تولید شد و حالا نسخه جدیدی از آن نیز عرضه شده است. شما با استفاده از این میکروفون می توانید در یک مکان عمومی پر از آدم و یا در زیر دوش حمام برای خود بخوانید و مطمئن باشید که هیچ کس صدای شما را نمی شنود.

برای استفاده از این هدفون تنها کاری که باید انجام دهید این است که هدفون خود را به میکروفون متصل کنید و پس از چسباندن میکروفون به دهان خود (البته میکرون کاملا بهداشتی است) شروع به خواندن کنید!